Vylepšete image firmy a ušetřete peníze prostřednictvím virtuální kanceláře

Nejste-li ryze kancelářský typ a ke své každodenní práci takový prostor nepotřebujete, může být pro vás virtuální kancelář skvělým řešením. Sídlo vaší firmy budete moci v mžiku přesunout na jednu z nejlepších adres v Praze za minimální cenu. V řádech stovek, maximálně však tisíců, korun za měsíc bude o vás i vaše klienty dobře postaráno.

 

 

Staňte se pražskou firmou!

Tato alternativa ke skutečnému sídlu firmy se stala fenoménem po roce 2009, kdy se změnil zákon upravující povinnosti právnické osoby. Legálnost virtuálních kanceláří okamžitě podnítila řadu podnikatelů a firem přestěhovat své sídlo do center velkých měst, především však Prahy. Nabídce atraktivní adresy, za téměř symbolické měsíční částky a nulové starosti s provozem kanceláří, mohl odolat jen málokdo.

Virtuální kancelář

Nabídka pronajímatele virtuální kanceláře

Společnost obchodující se službami týkajícími se virtuálních kanceláří vám je schopna zajistit kompletní podporu počínaje personálem a konče kancelářskou technikou. Samozřejmostí je viditelné označení budovy štítkem společnosti na vybrané adrese. K základnímu servisu patří také přebírání pošty, dalších písemností a upozorňování na jejich příjem emailem. Další službou virtuální kanceláře je vyřizování telefonátů, příjem faxů, emailů a jejich přeposílání nebo služby recepce.

Virtuální kancelář

Mějte sídlo v business centru se vším všudy

Pakliže se chcete starat jen a pouze o chod vašeho podnikání, můžete přenechat všechny starosti s chodem firmy na virtuální kanceláři. Za příplatek k základním službám můžete získat účetní i daňové poradenství. Krátkodobě si lze dokonce pronajmout kancelářské prostory či zasedací místnost přímo v objektu, kde máte oficiální sídlo.

Virtuální kancelář

Jak taková kancelář ve skutečnosti vypadá a funguje?

Během doby, kdy budete na cestách, pracovat z pohodlí domova nebo na dovolené, bude vaše virtuální kancelář profesionálně reprezentovat značku vaší firmy. V případě, že budete potřebovat sjednat obchodní schůzku, rezervujete si pouze prostor kanceláře na potřebný termín a čas. Na recepci už vašeho klienta ohlásí a odkážou do příslušného patra business centra. Svou virtuální kancelář můžete využít také sami pro sebe jako místo, kde se připravíte na další jednání, převléknete se a odpočinete si.

Nastavte si službu na míru

Komfort virtuální kanceláře a šíře vykonávaných činností se bude odvíjet pouze od toho, co vše si z nabídky jejího pronajímatele vyberete. Výhodou je široký sortiment různých variant, takže skutečně zaplatíte jen to, co doopravdy využijete. Balíčky obsahují například objem přebírané pošty nebo konkrétní počet hodin, které fyzicky strávíte v kanceláři nebo v zasedací místnosti. I tyto parametry vám usnadní výběr z velké nabídky pronájmů.

Virtuální kancelář

Cenová politika virtuálních kanceláří je k nezaplacení

Ve výsledku jde o snadné počty. Měsíční náklady na provoz skutečné kanceláře se v průměru rovnají ročním prostředkům vloženým do virtuálního sídla. Pronájem atraktivní adresy v centru Prahy většinou vyjde na stovky korun. Služby zahrnující manipulaci s poštou, vlastní telefonní linku s operátorkou a servis na recepci vyjdou do dvou tisíc korun za měsíc. Při zaplacení pronájmu virtuální kanceláře na rok dopředu můžete získat další zvýhodnění.

Zdroje fotografií: wikimedia.org, archdaily.com, top-office.cz

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

IMEGO

Kompletní vybavení kanceláří a kancelářských interiérů.

Další firmy naleznete v katalogu firem