Vyhrajte externí baterii na dobíjení nejen vašeho telefonu

Život bez mobilu už si dokáže představit málokdo. Jenže někdy ho ve spěchu zapomenete nabít, a tak se Vám vybije baterka a telefon se vypne. Celý den jste potom nervozní, protože nevíte, zda Vám náhodou neuteče nějaký důležitý hovor. Pokud budete mít po ruce dobíječku Meepower, už nemusíte mít strach, že vám něco takového stane.  Navíc, dobíječku můžete nyní získat zcela zdarma, pokud se Vám poštěstí vyhrát v naší soutěži.

V minulé soutěži jsme hráli o dobíječku Meepower APC-M400V8A, a jelikož byl o ni velký zájem, rozhodli jsme se soutěž zopakovat. Nyní máte šanci vyhrát externí baterii MEEPOWER 4000 MICRO, kterou můžete dobít různá zařízení – iPhone, iPod, telefony Nokia, Samsung a zařízení dobíjané přes USB port.

Soutěž probíhá od 23.10. do 23.11.2012 a sponzorem soutěže je eshop Dobijecky.cz – internetový obchod specializující se na externí baterie pro mobilní zařízení.

Chcete vyhrát? Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázky a uhádnout, kolik lidí se soutěže zúčastní.

Všichni navíc získáte 5% slevu na nákup v eshopu Dobijecky.cz, pokud v objednávce zadáte slevový kód vkancelari.

Správné odpovědi naleznete na stránkách eshopu www.dobijecky.cz.

Tato soutěž byla ukončena a celkem se jí zúčastnilo 805 soutěžících. Děkujeme všem soutěžícím a gratulujeme výherci, kterým se stal JAN WEBER.