Výhody sektorového nábytku oceníte doma i v práci

Zařizujete některý z obytných či kancelářských prostorů? Můžete využít služeb designéra, který udělá všechnu práci za vás, nebo se spolehnete na vlastní úsudek a vkus. Pokud se rozhodnete pro druhou variantu, můžete popustit uzdu své fantazii při sestavování sektorového nábytku. Právě variabilita celého kompletu je jednou z jeho zásadních předností.

 

 

Kreativní řešení

Nebaví vás skládat vybavení každého pokoje z odlišných nábytkových kusů, protože pak celý interiér působí nesourodě? Právě pro takové případy je určen systém sektorového nábytku, který nabízí řešení pro celý pokoj. Vybrat si z něj můžete celý komplet nebo jen díly, které se vám hodí. I s pomocí několika drobných nábytkových modelů se vám snadno podaří vytvořit jednotný a celistvě působící prostor.

Variabilní interiér

Další výhodou sektorového nábytku je skutečnost, že každý komplet zahrnuje univerzální kusy hodící se do každého prostoru i naprosto specifické typy nábytku jako je postel, pracovní stůl a další. V případě sektorového nábytku VOX najdete v nabídce některých nábytkových řad i jednotlivé interiérové doplňky, nejčastěji zrcadla. Vaše pracovna, ložnice nebo obývací pokoj tak mohou být naprosto dokonalé.

Doplňky a technika

Při zařizování vlastního bydlení jde vždy o velmi jedinečnou záležitost, u které se každý řídí především vlastním citem a představami o svém obydlí. Pokud vybavujete pracovní prostor, je snadnější se držet jednoduchých pravidel. Po pořízení a rozmístění nábytku je vhodné promyslet další funkční prvky jakými je osvětlení nebo instalace kancelářské techniky. Svítidla Top Light nabízí vhodná nástěnná, stropní i stolní světla. Vybavení kanceláře by mělo završit pořízení kancelářských potřeb od cartridge do tiskárny po papíry s hlavičkami firmy.

Zdroj fotografie: najlepsinabytok.sk

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

ČERMÁK DESIGN

Návrh a realizace interiéru. Nabízíme vše od konzultace architekta po realizaci na klíč.

Další firmy naleznete v katalogu firem