Vyberte si matraci vyrobenou na míru vašim potřebám

V době, kdy jsou na nás čím dál častěji kladeny vysoké nároky, je spánek většinou jediná příležitost k celkové regeneraci organismu. Právě proto by měl být zdraví a dostatečně kvalitní. Tyto požadavky bezpodmínečně splňují zdravotní a latexové matrace. Lidé trpící chronickými bolestmi nebo alergiemi jistě ocení, že na ně v tomto ohledu výrobci českých matrací nezapomněli. Svou spokojenost mohou ještě znásobit užíváním povlaků na polštářky, které jsou vyrobeny ze stejně příjemného materiálu jako potahy na matrace.

 

Kvalita postele se odvíjí od matrace

Matrace je klíčem k tomu, aby se vám večer v posteli dobře usínalo a ráno vstávalo. K tomu účelu se výrobci snaží matrace vyrábět z nejlepších možných materiálů. Podstatná část českých matrací je tvořená buď z pěny (líná – paměťová, studená či BIO) nebo z latexu. Oba materiály svým uživatelům nabízí řadu předností, které by jinde těžko hledali.

České matrace na míru
Zdravotní matrace

 

 

Zdravotní matrace splňují ty nejvyšší nároky

Kvalita českých zdravotních matrací je tak vysoká, že se běžně užívají i v profesionálních zdravotnických a rehabilitačních zařízeních. Tento fakt už sám o sobě svědčí o jejich výjimečnosti. Materiál použitý pro zdravotní matrace v sobě kombinuje různé typy a stupně tuhosti pěn. Podle těchto dvou parametrů, výšky matrace a počtu zón pro polohu těla v leže, můžete vybírat matrace pro různé účely a četnost užívání.

České matrace na míru
Latexová matrace

 

 

Neobvyklý materiál pro každodenní odpočinek

O latexových matracích se asi nemluví tak často jako o ostatních typech lůžkovin, ale jejich výhody pro náročnější uživatele jsou nepopiratelné. Kombinace přírodního a umělého latexu má významné ortopedické vlastnosti obohacené o antibakteriální účinky. To vše společně s dlouhou životností dává uživatelům jistotu, že latexové matrace jsou návratnou investicí a hodnotným pomocník při problémech se spánkem.

České matrace na míru
Povlak na polštář – Microcare

 

 

Povlečte svou postel do prodyšného materiálu

Stejně jako bude chráněna vaše matrace, můžete i svůj polštář ubránit před nepříznivými vlivy vnitřního klimatu v ložnici. V potahové látce Microcare je vetkáno acetátové vlákno, které díky svým speciálním vlastnostem umí efektivně odvětrávat jakoukoli vlhkost. Pokud už si pořídíte novou matraci, není nic jednoduššího, než si pro příjemnější spánek pořídit i potahy na polštáře ze stejného materiálu. Přejeme vám klidný a ničím nerušený spánek.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

FORMDESIGN

Český značkový výrobce moderního nábytku s originálním designem.

Další firmy naleznete v katalogu firem