Usnadněte práci celé firmě prostřednictvím podnikového informačního systému

K zjednodušení a standardizaci veškerých pracovních procesů využívají společnosti i menší podnikatelé řadu počítačových systémů. Užívání databází, informačních soustav a dalších programů patří ve firmách k běžné náplni práce většiny zaměstnanců. Prostřednictvím těchto souborů lze spravovat běžnou agendu i specifické úkony související s předmětem podnikání dané společnosti.

 

 

 

Práce s vašimi informacemi

Přesně pro tyto účely byla vyvinuta plná edice podnikových a ekonomických programů značky Helios, které zpracovávají, třídí a ukládají firemní informace. Jednotlivé varianty informačních systémů jsou uzpůsobeny odlišným potřebám jejich uživatelů. V nabídce proto najdete produkty pro velké podniky se složitou vnitřní strukturou, pro malé firmy s několika zaměstnanci i pro živnostníky.

Podnikový informační a účetní systém

Čísla rychle a přehledně

Výrobce informačních systémů Asseco Solutions myslí na trhu firem i na ty nejmenší subjekty a jednotlivce. Stejně jako velké podniky potřebují i oni IT podporu a evidenční a ekonomický přehled v jednom. Systém Helios Red je účetní program, který kombinuje veškeré potřebné pracovní funkce.

Běžná denní agenda

Instalace a manipulace s ekonomickým a účetním programem je zcela jednoduchá, aby je zvládal každý uživatel. Informační systém pro živnostníky  a malé firmy umožňuje klientům pracovat s nejběžnějšími typy záznamů. Patří sem především daňová evidence, účetnictví, přehled o stavu zásob či mzdové údaje.

Podnikový informační a účetní systém

Systém, který sleduje růst

Moderní informační a ekonomický systém Helios Orange zastupuje v edici firemních programů zlatou střední cestu. Produkt je navržen tak, aby mohlo jeho nastavení flexibilně reagovat na změny ve firmě. V případě rozšiřování předmětu činnosti lze systém doplnit o další i ryze specifické moduly, které budou odpovídat konkrétním potřebám podniku.

Ztotožnění se s předmětem podnikání

ERP a ekonomický systém znamená pro svého majitele a další uživatele především pocit bezpečně zpracovaných a uložených dat. Právě firemní informace jsou totiž tím nejdůležitějším, co potřebuje každá firma k úspěšnému podnikání. Systém Helios Orange nabízí také možnost rozšířit program o oborové řešení, se kterým se firma ještě lépe identifikuje.

Podnikový informační a účetní systém

Dejte zelenou automatizaci

Informační systém určený pro velké firemní zákazníky je prostředkem k dosažení přehledného a efektivního řízení podniku. Rychlost a dostupnost všech informací je výsadou systému ERP s označením Helios Green. Jde o komplexní správu a dohled nad všemi úkony ve firmě. Program umí zpracovávat například data z oblasti účetnictví, logistiky, personalistiky, CRM nebo kontroly zakázek.

Náskok v oboru podnikání

Produkt Helios Green nabízí i možnost tvorby komponentů, které firmě usnadní práci s jedinečnými informacemi. Společnost bude moci mimo obvyklých postupů pracovat i s modely práce, které úzce souvisí s jejím specifickým předmětem podnikání.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

KASST Plus, s.r.o.

Pákové pořadače různých druhů, potahů a velikostí, archivní pořadače, kroužkové pořadače, všechny druhy rychlovazačů.

Další firmy naleznete v katalogu firem