Stojany na noviny a časopisy

Zná to asi každý z nás, kdo někdy listoval v čekárně nebo v kanceláři časopisem či novinami. Povalují se po stole, některé leží na koberci nebo jsou ušpiněné od nápojů. V šuplíků si je nikdo neprolistuje, jelikož je neuvidí. Kam tedy s nimi, aniž bychom je ztratili z očí?

Ideálním pomocníkem se může stát designový stojan na časopisy nebo noviny značky Umbra. Už žádné časopisy na poličce, konferenčním stolku nebo v šuplíku.

Udělejte si radost a pořiďte si do svého interiéru či kanceláře kovový stojan na noviny. Stane se z něj dokonalý pomocník, ale také interiérový doplněk. Robustní stojan na noviny se nepřevrhne, dobře vypadá a výborně skladuje váš oblíbený tisk.

Bytové doplňky renomovaného výrobce Blomus jsou elegantní, krásné, ale zároveň stvořené pro každodenní život. Důkazem toho jsou i jeho nerezové stojany na časopisy a noviny.

Uschovejte noviny a časopisy v některém z nabízených stylových stojanů, košů nebo nástěnných přihrádek a držáků na noviny Blomus, které se stanou ozdobou Vašeho interiéru. V této kategorii jsou k dispozici i nerezové zarážky na knihy.

Ať už si vyberete kovovou či nerezovou variantu stojanu na noviny, chybu neuděláte. Nástěnný držák na časopisy nebo klasický stojan na noviny bude ideálním designovým doplňkem do vaší kanceláře či konferenční místnosti.

Vybírat ze sortimentu nejen novinových stojanů můžete v eshopu s bytovými doplňky iFantazie.cz.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Top Office

Nabízíme Vám ergonomické kancelářské židle, pohodlná kancelářská křesla, elegantní kancelářský nábytek i praktické kancelářské doplňky.

Další firmy naleznete v katalogu firem