Soutěžte o značkové luxusní pero a Bohemia Sekt, se společností luxusní-pera.cz

Luxusní psací potřeby jsou symbolem prestiže, stylu, vkusu a dokonale reprezentují svého držitele. Jsou významná  při podepisování důležitých dokumentů a smluv. Hodí se také jako dárek při významných příležitostech, jako jsou promoce, jubilea a povýšení.

Vy máte nyní možnost vyhrát stylové pero Online Sinfonie Champagne + Bohemia Sekt Demisec 0,2l.  Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázky.

 

Sponzorem soutěže je Luxusní-pera.cz internetový e-shop, specializující se na luxusní psací potřeby od předních světových značek, jako je Parker, Waterman a Online. V nabídce naleznete všechny typy per, jako jsou: plnící pera, kuličková pera, keramická pera, multifunkční pera a další, ale i elegantní diáře a spisovky, kvalitní ruční papír a veškeré příslušenství. Naleznete zde i rady, jak vybrat pero jako dárek a recenze vybraných psacích potřeb.

BluePen

Vytvořte ze svého pera originál!

Luxusní-pera.cz nabízí možnost, jak ještě zvýšit exkluzivitu vašeho pera a oslnit své obchodní partnery. Jedná se o metodu gravírování, díky které může být vaše pero označeno monogramem, jménem, či logem společnosti.

 

Champagne_pero

Vyhrajte stylové pero Online Sinfonie Champagne v hodnotě 1250 Kč + Bohemia Sekt Demisec 0,2l.
Soutěž probíhá od 23.4. do 12.5.2012
Jak se můžete stát výhercem? Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázky a uhádnout, kolik lidí se soutěže zúčastní.

 

 

Správné odpovědi naleznete na stránkách eshopu www.Luxusní-pera.cz.

Soutěž byla ukončena, děkujeme Vám za Vaši účast. Celkový počet soutěžích byl 713  a správné odpovědi jsou: „Jakou záruční dobu poskytuje značka Online na hroty plnících per?“ „5 let„.  „Jakou generaci psacích per představuje řada Ingenuity od společnosti Parker?“ „Pátou„.

Výhercem se stal pan Aleš Truksa, který nejen správně odpověděl na soutěžní otázky, ale také se svým tipem 714 soutěžích nejvíce přiblížil skutečnému počtu soutěžících. Gratulujeme!

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Kancelářský nábytek - LEADER

Prodáváme kancelářský nábytek, pracovní stoly, kancelářské židle, kancelářská křesla, kancelářské rohové stoly.

Další firmy naleznete v katalogu firem