Soutěžte o knihu Jak přežít v kanceláři

V kanceláři - tipy a rady na vybavení Vaší kancelářeHledáte inspiraci pro vybavení kanceláře? Potřebujete poradit, kde nakoupíte kvalitní kancelářský nábytek či kancelářské doplňky? Právě pro vás je určený internetový portál Vkanceláři.CZ.

Nyní s portálem také můžete soutěžit, právě probíhá soutěž o knihu, která vám zábavnou formou podá rady, jak v kanceláři přežít.

Vyhrajte s portálem Vkanceláři.CZ knížku Jak přežít v kanceláři z nakladatelství Fragment.

Že se ještě neorientujete a tápete v šedi svých kanceláří? Nezoufejte! Právě vám je určena naše příručka, bez které se neobejde žádný úředník na světě.

Soutěž probíhá od 23.1. do 5.2. Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a uhádnout, kolik lidí se soutěže zúčastní. Výherce poté zveřejníme na této stránce a budeme ho kontaktovat na uvedený email. Zavazujeme se, že vaše osobní data neposkytneme třetí straně.

Jak přežít v kanceláři

Soutěž skončila. Děkujeme všem zúčasněným a gratulujeme výherkyni, kterou se stala Monika Dobešová se svým tipem 150 soutěžících. Správná odpověď na soutěžní otázku „Jak se označují tabule, které jsou propojeny s počítačem a můžete je ovládat dotykem?“ je „interaktivní tabule“. Soutěže se zúčastnilo celkem 138 soutěžících.

Brzy chystáme novou soutěž, máte se na co těšit.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

NT nábytek

Vyrábíme a prodáváme moderní kancelářský nábytek včetně příslušenství.

Další firmy naleznete v katalogu firem