Soutěžte o dobíječku na baterie chytrého telefonu

Může se to stát každému. Čekáte důležitý hovor a najednou vám přestanete fungovat telefon, protože se vám vybila baterie. Chcete tomu předejít? Vyhrajte dobíječku Meepower z eshopu www.darkydesign.cz. Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázky.

Vyhrajte dobíječku Meepower APC-M400V8A a zvyšte několikanásobně kapacitu baterie ve svém chytrém telefonu! Tato nabíječka je vhodná pro značky Blackberry, Moto, HTC, Samsung, Nokia, LG a Smartphones. 

Soutěž probíhá od 22.8. do 22.9.2012

Jak se můžete stát výhercem? Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázky a uhádnout, kolik lidí se soutěže zúčastní.

Všichni navíc získáte 5% slevu na nákup v eshopu Dárky Desing. Stačí pouze zadat slevový kód vkancelari.

Nabíječka Meepower

Sponzorem soutěže je Dárky Desing – internetový e-shop specializující se na prodej dárků pro všechny příležitosti, designových doplňků jak pro vás, tak i pro vaše interiéry. Prodejce se také specializuje na prodej robotických vysavačů iClebo a robotických vysavačů CleanMate, které vaše interiéry udrží v čistotě.

Správné odpovědi naleznete na stránkách eshopu www.darkydesign.cz.

Soutěž již skončila. Děkujeme všem zúčastněným. Celkový počet soutěžících byl: 896.

Správné odpovědi jsou:

Který z dodavatelů NEprodává zboží na eshopu www.darkydesign.cz? BoConcept.

Jak dlouho trvá dobíjení pomocí dobíječky APC-M400V8A? Cca hodinu a půl.

Výhercem soutěže se stala Monika Ulvrová, která nejen správně odpověděla na soutěžní otázky, ale také přesně odhadla počet soutěžících. Gratulujeme!

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

IVJ - export/import, spol. s r.o.

Dodáváme veškerý kancelářský a papírenský sortiment, papíry, pořadače, obálky, opravné prostředky, složky, kotoučky, sešity, psací potřeby.

Další firmy naleznete v katalogu firem