Soutěžte o bezdrátovou klávesnici s myší

Internetový portál Vkanceláři vznikl na konci roku 2011 a je zaměřen na vše okolo kanceláří.  Pokud hledáte inspiraci na vybavení kanceláří, tak jste zde určitě na tom správném místě! Poradíme Vám nejen, kde najít kvalitní nábytek či stylové doplňky, ale můžete si přečíst i zajímavé články z oblastni životního stylu či personalistiky. A chystáme mnohá vylepšení a rozšiřování obsahu!

Nyní máte s námi možnost vyhrát stylovou pomůcku (nejen) do Vaší kanceláře – bílou bezdrátovou klávesnici s myší.  Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku.

Soutěž probíhá od 5.1. do 20.1.  Výherce poté zveřejníme na této stránce a budeme ho kontaktovat na uvedený email. Zavazujeme se, že vaše osobní data neposkytneme třetí straně.

Stylová klávesniceIlustrační foto

Soutěž skončila. Děkujeme všem zúčasněným. Výhercem se stává Tomáš Šumný. Brzy však chystáme novou soutěž, které se můžete zúčastnit.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Respe, spol. s r.o.

Kancelářské potřeby a papírnictví. Prodáváme školní potřeby, barevné kartony, papír, obálky, tašky, pořadače, obaly, tiskopisy, psací potřeby, diáře, kalendáře, pásky, etikety, folie, kancelářskou techniku.

Další firmy naleznete v katalogu firem