Soutěž o vstupenky na veletrh Pragointerier, kde můžete vyhrát nábytek za půl milionu korun

Také se chcete doma konečně cítit jako doma? Pomůžeme Vám! Mezinárodní veletrh bytového designu PRAGOINTERIER představí 16. – 19. února 2012 moderní design a navíc můžete vyhrát luxusní nábytek v celkové hodnotě půl milionu korun!

Mezinárodní veletrh bytového designu Pragointerier na Výstavišti v Praze – Holešovicích chystá již tradičně pro své návštěvníky to nejzajímavější, co v současné době nábytkáři a odborníci na designový nábytek ve světě nabízejí. Více o veletrhu si můžete přečíst v našem článku Pragointerier – mezinárodní veletrh bytového designu.

Pragointeriér

Vyhrajte s portálem Vkanceláři.CZ vstupenky na veletrh!

Soutěž probíhá od 31.1. do 8.2. Výherců bude celkem 5  a každý z nich obdrží 4 vstupenky na veletrh.

Jak se můžete stát výhercem? Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a uhádnout, kolik lidí se soutěže zúčastní.

Soutěž skončila. Děkujeme všem zúčasněným a gratulujeme výhercům: Irena PiskařováJarmila Heczková, Richard Piskač, Petr Vaněček a Lenka Zemanová. Správná odpověď na soutěžní otázku „Sample Reklamní kampaň 25. jubilejního veletrhu bytového designu PRAGOINTERIER 2012 zdobí tvář“ je „Dary Rollins“. Soutěže se zúčastnilo celkem 44 soutěžících.

Brzy chystáme novou soutěž, máte se na co těšit.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Kancelářský nábytek - LEADER

Prodáváme kancelářský nábytek, pracovní stoly, kancelářské židle, kancelářská křesla, kancelářské rohové stoly.

Další firmy naleznete v katalogu firem