Co by rozhodně nemělo chybět v konferenční místnosti Vaší firmy

Místnosti určené k firemním poradám a zasedáním by měly být reprezentativním místem společnosti. Právě v těchto případech platí, že méně znamená více. Umírněná elegance a příjemný dojem budou mít skvělý vliv na zaměstnance i obchodní partnery. Důležitou roli hrají použité materiály, barevné řešení i celý koncept konferenční místnosti. Připravte s naší pomocí novou firemní zasedací místnost.

U jednoho stolu

Cena: na dotaz

Třímetrový stůl z kvalitního dubového dřeva italské značky B&B Italia se stane přirozenou dominantou celé zasedací místnosti. Stůl Omero se vyrábí ve dvou barevných variantách – hnědé a šedé. Desku širokou 110 cm nesou kónické nohy a její povrch je tvořen z dřevěných lamel. Pro značku B&B Italia ho navrhl italský designér Antonio Citterio. V České republice stůl prodává Konsepti.

Vybavení zasedacích místností
Vybavení zasedacích místností

Stylové posezení

Cena: 19 200 Kč

Křeslo Giada italské značky sedacího nábytku MOVING sice patří do kategorie kancelářských křesel, přesto na to díky svým kvalitám nevypadá. Výškově nastavitelný sedák a ergonomické vlastnosti umožňují křeslo dále polohovat dle potřeby. Tyto možnosti oceníte během porad, které se znenadání protáhnou. Pokud Vám bude sezení nepohodlné, nebudete se moci soustředit. Křeslo Giada najdete v nabídce společnosti Top-Office.

Na vysvětlenou

Cena: 3 290 Kč
I v té nejmoderněji zařízené zasedací místnosti se někdy hodí obyčejná flipchartová tabule, na které se dají názorně předvést konkrétní nápady přítomných pracovníků. Magnetická deska o rozměrech 70×100 cm je výškově nastavitelná. Celá konstrukce flipchartu je díky pěti kolečkům zcela mobilní. Na tabuli můžete psát stíratelnými fixami nebo na ni lze připevnit blok s papírovými archy. Magnetický flipchart prodává e-shop tabule-flipcharty.cz.

Vybavení zasedacích místností
Vybavení zasedacích místností

Přátelská atmosféra

Cena: 11 400 Kč
V případě, že už máte pojízdných kancelářských křesel dost a toužíte zasedací místnost vybavit klasickým nábytkem, nabízí se další řešení. Místo velkých tvarovaných křesel můžete použít pohodlná křesílka nebo polstrované židle, které svými barvami formální prostředí konferenční místnosti trochu odlehčí. Židle Nomi patří dánské značce BoConcept, jejíž sortiment prodává Decoland.

Kvalitní prezentace

Cena: 18 792 Kč
Bez projekcí si už téměř nedokážeme představit chod řady firem. Projekční plátna slouží k prezentaci nových projektů, ale i video hovorům s obchodními partnery a dalším činnostem vyžadujícím vizuální kontakt. Výběr velikosti a dalších parametrů plátna bude záležet především na velikosti místnosti a četnosti jeho užívání. Projekční plátno značky Projecta je čtvercového formátu a má rozměry 180×180 cm. Ještě větší výběr pláten najdete v e-shopu av-prezentace.cz.

Vybavení zasedacích místností
Vybavení zasedacích místností

Úschovný prostor

Cena: 6 744 Kč

V případě, že zaměstnanci na porady nechodí vybaveni notebooky nebo vlastními zápisníky, budete v zasedací místnosti potřebovat i prostor na úschovu kancelářských potřeb. Do policové kancelářské skříně můžete navíc uložit potřeby k flipchartu jako jsou fixy nebo vyměnitelný blok. Můžete sem ukládat i ovladače od audiovizuální techniky, které už díky uzamykatelným skleněným dvířkům nebudete nikdy hledat. Kancelářskou skříň najdete v nabídce e-shopu bezva-kancl.cz.

Inspirujte se designovými kancelářemi v článku Může to vypadat jinak – designově nápadité kanceláře .

TIP: Společnost TOP OFFICE vybavuje kanceláře. Nabízí kvalitní kancelářský nábytek, kancelářské židle.
Zdroj úvodní fotografie: www.thecoolhunter.net

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

ENPRAG - kovový nábytek

Prodáváme kovový nábytek, nabízíme dílenský a lékařský nábytek.

Další firmy naleznete v katalogu firem