Přestěhujte svou firmu snadno a rychle

Stěhování bývá noční můrou v každém případě, což teprve v případě firmy, u které přerušení provozu na čas potřebný pro přestěhování znamená ztrátu cenného času a peněz.

Snadno se tak stane, že i přesun do reprezentativnějších a lepších prostor doprovází spousta zmatku, nervozity a problémů, kterým by se dalo předejít.

Jak? Nejlépe najmutím specialistů, kteří mají široké zkušenosti  se stěhováním firem, a vložením celého procesu do jejich rukou.

Stěhování Praha se na přesuny firem specializuje – ročně přestěhuje 280 firem na území Evropské unie a ručí za svou rychlost a spolehlivost; nemusíte se tak obávat zastavení provozu a s tím souvisejících komplikací.

Přestěhujte se za víkend!

Stěhování Praha disponuje týmem speciálně vyškolených pracovníků, kteří mají se stěhováním dlouholeté zkušenosti. Nabízí také práci o víkendu, takže není nutné narušovat chod firmy během pracovního týdne.
Jak stěhování probíhá? Spolehlivost a komplexní servis.

S předstihem dostanete stěhovací (a uzamykatelné, je-li to potřeba) boxy pro uložení firemní dokumentace a osobních věcí zaměstnanců.

V den samotného stěhování je nejprve odborně odpojena a pečlivě zabalena IT technika, poté pracovníci demontují nábytek.

Abyste měli jistotu, že vše postupuje podle plánu, můžete sledovat stěhovací vozy prostřednictvím satelitní navigace.

Obalové materiály

Stěhování Praha se postará o to, aby Váš majetek přestál přesun bez úhony. A kdyby se náhodou něco stalo, veškeré škody Vám budou nahrazeny z pojištění.

Firma má k zapůjčení připraveny všechny potřebné typy obalových materiálů – od klasických kartonových krabic k uzamykatelným bednám, ochranným fóliím a výplni z extrudovaného polystyrenu.
Kam s odpadem

Na skartaci nepotřebných dokumentů dostanete k zapůjčení kontejnery.

Stěhování Praha rovněž ekologicky zlikviduje starý nábytek a nebezpečné předměty (zastaralé počítače, tiskárny apod.) a připraví pro Vás potvrzení o likvidaci předmětů a jejich vyřazení z evidence pro úřady.

Je to jednoduché: vše, co už v novém sídle firmy nechcete, jednoduše necháte na starém působišti a firma se o to postará.

Více informací naleznete na webovém portálu Stěhování Praha.

Zdroj: http://www.stehovanipraha.cz/

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Mgr. František Kocman - Š + K nábytek

Autorizovaný prodejce - kancelářský nábytek Alfa-Interier Říčany a Nábytek Exner.

Další firmy naleznete v katalogu firem