Poznejte nejzajímavější podnikatelské trendy současnosti

V posledních letech se zdá, že se na podnikatelské scéně odehrála jakási malá revoluce. Řada novinek a trendů za pomoci internetu značně usnadnila veškeré povinnosti a starosti spojené se zřízením společnosti. Jednodušší je založení, ale také zajištění sídla i samotný provoz takového podniku. Některé z našich typů mohou být inspirací pro vaši další kariéru.

 

 

Staňte se vlastníkem – teď a tady

Při klasickém zakládání společnosti je třeba dodržet předepsaný postup a vyřídit řadu formalit. Jedním ze způsobů jak se této mašinérii vyhnout je najmout si externí firmu, která vše vyřídí za vás. Ovšem ještě jednodušší je, když si již založenou firmu koupíte. Tomuto trendu se říká ready made společnosti, při jejichž pořízení získáte zcela nový podnik s vybranou právní formou. Nemusíte čekat na zápis do obchodního rejstříku a dodržovat lhůty opravňující k podnikání. Ze dne na den se z vás stane oprávněný vlastník nově vzniklé společnosti.

Firemní sídlo v centru Prahy? Proč ne

K další stále populárnější službě patří tzv. virtuální kancelář, díky níž můžete mít sídlo firmy v podstatě kdekoli. I když fakticky pracujete z rodinného domku na venkově, může být váš podnik evidován například na některé z nejprestižnějších adres v metropoli. Součástí nájmu mohou být i poštovní či telefonní služby zdejší operátorky nebo příležitostné využití konferenčního sálu.

Společně, ale každý sám

Podnikatelům, kteří si v počátcích svého podnikání nemohou dovolit pronájem vlastní kanceláře, jsou určena coworkingová centra. V nich se jim dostane veškerého servisu spojeného s kancelářským provozem. Za měsíční nájem v řádech tisíců dostanou vlastní stůl, připojení k internetu a budou moci využívat kancelářskou techniku i místní kuchyňku. Dostupnost této služby lze přirovnat například k pořízení náplně eliquidy do elektronické cigarety v kamenném obchodě.

Zdroj fotografie: wikimedia.org

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

SKLENĚNÉ DVEŘE ALIA SYSTEM

Provádíme kompletní dodávku skleněných prvků pro interiéry, včetně projekce.

Další firmy naleznete v katalogu firem