Posezení pro návštěvy

Přijímáte ve své kanceláři často hosty? A to nejen k přísně formálnímu jednání, u kterého sedíte všichni za kancelářským stolem? I vážné jednání může zpříjemnit pohodlná pohovka či křeslo. Důležité dokumenty přitom snadno odložíte na vhodně umístěný konferenční stolek. Pokud se Vaši hosté budou cítit příjemně, sami uvidíte, o kolik lépe se Vám bude jednat. V tomto díle seriálu Tipy k nákupu Vám přinášíme několik nápadů, kam usadit přátelskou i oficiální návštěvu.

Estetika přírodních materiálů

Cena od: 8 690 Kč

Střídmé a elegantní linie, harmonický kontrast neutrálních barev, pohodlí kombinované s asijskou elegancí. Stačí jen servírovat šálek dobrého čaje a uklidňující atmosféra interiéru blahodárně zapůsobí na každou horkou hlavu.
Křeslo a dvojsedák HENRI – prodává
architrade.cz

křeslo s podnožkou

Moderní a nenucené

Cena: 2 098 Kč

Kostra z pružného dřeva, dynamické linie a kvalitní látka odolná proti oděru. Křeslo QR-13 s podnožkou výborně zapadne do každého jen trochu neformálního interiéru, nejen do kanceláře.
Prodává Sconto nábytek

Luxus a elegance

Cena: na dotaz

Proč nepřekvapit návštěvníky posezením v moderních a superpohodlných křeslech nápaditého designu? Podnožku můžete rezervovat pro skutečně přátelské hosty. Designová křesla značky Jespen se stanou ozdobou Vaší kanceláře.

křeslo s podnožkou
sedačka pro dva

Nevtíravě stylové

Cena: 5 861 Kč

Možná dáte přednost solidně působící pohovce pro dvě osoby s úložným prostorem. Vybrat si můžete ze široké nabídky čalounění a moření dřeva tak, aby to vyhovovalo Vašim představám.
Prodává nabytek-regio.cz

Trochu klasiky

Cena: 6 719 Kč

Jste příznivci klasických pohovek? Zkuste pohodlnou rozkládací pohovku a vyberte si barvu a vzorek čalounění, jaký se Vám bude zamlouvat. Klasické nikdy nevyjde z módy.
Prodává Jena nábytek

otočné křeslo Imola

Neformální a pohodlné

Cena: 43 470 Kč

Těžko si představit něco lepšího pro odpočinek během pracovního dne. V otočném křesle Imola v látkovém nebo koženém provedení si můžete nechat v klidu projít hlavou všechny úkoly příštího dne.
Prodává Decoland

Houpací křeslo

Cena: Na dotaz

Většinou si představíme klasická houpací křesla z ratanu. Pokud jste příznivci aerodynamických tvarů a moderního provedení, nezklamete se v houpacím křeslu značky Jespen.  Významným klientům se ani nebude chtít opustit Vaši kancelář.

 

Pro další pohodlné posezení s Vaší oficiální či neoficiální návštěvou můžete využít sedacích souprav.

designové houpací křeslo

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

LUCA CZ s.r.o.

Nabízíme komplexní návrhy a realizace pro kancelářské interiéry.

Další firmy naleznete v katalogu firem