Podlahové krytiny do kanceláře

Všichni víme, jak důležitý je první dojem. V osobním životě, v práci… zkrátka všude. Dbáme-li na to, aby se naši zaměstnanci cítili ve své kanceláři dobře, a na to, aby klient získal od prvního pohledu příznivý dojem, musíme počítat i s maličkostmi.

Podlahová krytina takovou maličkostí není. Blíží-li se potenciální zákazník k Vašemu stolu po sešlapaném koberci neurčité barvy a tvaru, je dosti pravděpodobné, že mu v paměti utkví zrovna toto. Naopak dobře vybraná podlahová krytina naplňující funkční i estetické požadavky přispěje k utvoření celkově příznivého dojmu z celého prostoru a z celého jednání. A o to přeci jde.

Nač při výběru myslet?

Vlněný koberec z ÍránuNomádský Gabbeh – vlněný koberec z Íránu

Rozhodně bychom měli vzít v úvahu zátěž, které bude krytina vystavována. Jedná-li se o prostor, kterým v průběhu dne projdou desítky lidí, pokládat na podlahu drahý perský koberec by bylo zbytečným plýtváním.

Pro prostory s vysokou zátěží se hodí spíše PVC podlahová krytina s pěnovou vrstvou. Dnes už je k dostání dostatečně široká škála barev a stylů, aby bylo možné vytvořit originální a atraktivní podlahu nenáročnou na údržbu a příjemnou na chůzi. Pěnová vrstva zaručuje akustické vlastnosti materiálu: nehledě na výši Vašich podpatků, Vaše chůze bude lehká a bezhlučná.

Koberec jako doplněk ložnice - Decoland

Koberec jako doplněk ložnice – Decoland

Vyberte si správný styl i barvu podle zaměření Vaší firmy.

Chcete podpořit kreativitu svých zaměstnanců? Potom se nebojte živých a kontrastních barev (samozřejmě v rozumné míře) a nápaditých detailů, které přitáhnou oko a nechají mozek pracovat na plné obrátky.

Rádi byste vzbudili pocit domáckosti a bezpečí? Pak Vás nezklamou hřejivé barvy odstínu různých dřev s jasnými doplňky.

Vybíráte-li krytinu pro ordinaci nebo jakýkoli prostor, který musí v prvé řadě působit hygienicky, můžete se spolehnout na světlejší odstíny doplněné kontrastujícími drobnostmi.

Koberec? A jaký?

Koberec

Jedinečná barva koberce tvoří základ k celkovému charakteru místnosti – Decoland

Syntetické koberce

Díky své odolnosti vůči roztočům se výborně hodí pro alergiky. Jsou příjemně měkké na dotek, ale jejich jasné barvy časem vyblednou a na povrchu se objeví vytlačené stopy.

Polyamidové, nylonové koberce

Díky vysoké odolnosti proti poškození patří k nejoblíbenějším materiálům jak pro domovy, tak pro kanceláře. Jsou mimořádně pružné a jejich vlákna se vyznačují vynikajícími akustickými vlastnostmi.

Koberce z přírodních vláken

Kožený koberec.

A co třeba kožený koberec? Hodí se do moderního interiéru.

Jsou příliš krásné na to, aby se po nich jen tak šlapalo. Tvoří ale vynikající doplněk vybavené kanceláře i pracovny. Jsou podstatně nákladnější a náročnější na péči než koberce ze syntetických materiálů. Výsledný dojem je ale nesrovnatelný.

Vlněné koberce

Jsou krásné, výborně izolují a vylepšují akustiku místnosti. Na druhou stranu projevují pramalou odolnost vůči nečistotám a jsou nevhodné pro alergiky.

Koberec

Koberec barevně kontrastující s převážně bíle řešenou místností – Decoland

Koberce z přírodního hedvábí

Něco opravdu speciálního. Hedvábný lesk dovolí vyniknout i tomu nejsložitějšímu vzoru.

 Něco více o podlahových krytinách

Trendy podlahových krytin pro obchodní, administrativní a průmyslové budovy

Něco více o kobercích

Druhy koberců

 

Na úvodní fotce Koberec z kašmírského hedvábí.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

HP - interiér

Dodáváme kancelářský nábytek, židle a křesla.

Další firmy naleznete v katalogu firem