Na míru navržený interiér se snadno stane součástí firemní identity

Potřebují-li už vaše kanceláře změnu nebo se stěhujete do zbrusu nových administrativních prostor, měli byste dobře zvážit jak vše zařídíte. Důležité je rozložení jednotlivých místností i konkrétní interiérové řešení. Pokud se nezdráháte svěřit své kanceláře odborníkům, mohou pro vás designéři vytvořit různé varianty návrhů interiérů.

Rozhodněte se včas

Vhodná doba pro hledání interiérového návrháře je ve chvíli, kdy chcete firemním prostorům dát nový kabát. Pracovní prostory mohou mít pro vaše klienty velkou výpovědní hodnotu, a z toho důvodu byste neměli jejich proměnu ponechat náhodě. V případě, že půjde o velký administrativní komplex, vyplatí se vypsat výběrové řízení na studio zabývající se návrhy interiérů. Od účastníků soutěže obdržíte řadu různých řešení, ze kterých budete vybírat tu nejvhodnější koncepci pro společnost. U menšího projektu se můžete obrátit na jednoho designéra nebo architektonickou kancelář, která na základě vašich požadavků připraví několik variant návrhů nových pracovních prostorů.

Návrhy interiérů na míru

Interiér vystihující firemní filozofii

V řadě případů je právě tento důvod tím rozhodujícím při volbě mezi odborníkem a realizací bez celkové koncepce. Pracovny i ostatní prostory firmy mohou být navrženy v duchu hodnot, které společnost vyznává a které jí nejvíce charakterizují. U kreativních podniků je to především schopnost reagovat na změny, fantazie, hledání nových přístupů nebo originalita. V případě organizací, které působí na finančních trzích nebo ve veřejné správě jde spíše o stabilitu, zodpovědnost, řád a jistotu. Chcete-li, aby tato hesla byla patrná nejen z vaší reklamní kampaně, ale i z prostředí, ve kterém pracují vaši zaměstnanci, oslovte interiérové designéry s vizí.

Návrhy interiérů na míru

Proměna před vašima očima

Kreativní lidé, ke kterým návrháři bezesporu patří, dokáží při své práci akceptovat více okolních faktorů, než jen rozmístění kanceláří. Při tvorbě konkrétních řešení berou v úvahu i samotnou lokalitu, ve které se budova společnosti nachází a ostatní okolní zástavbu. Na míru vašim požadavkům, firemní ideologii a okolnímu prostředí navrhnou interiérové řešení celému podniku. Půjde tak o komplexní výtvor, díky němuž se už nebudete muset o nic starat.

Návrhy interiérů na míru

Vstříc funkčnosti

Ač se to nemusí na první pohled zdát, náplň práce interiérových designérů se neskládá pouze z dekorování  a vybírání nábytku. Díky jejich návrhu a plánu může jednoduše dojít ke zkvalitnění organizace práce a lepší komunikaci mezi zaměstnanci. Pro různé pozice a typy práce mohou navíc vytvořit prostory, kde bude moci spolupracovat několik lidí najednou. Naopak v jiné části firmy vzniknou klidná zákoutí pro samostatné úkoly, kde se budou moci pracovníci skrýt před ruchem v open space. Přiměřeně vymyšlená koncepce kancelářského interiéru bude mít pozitivní účinky na sdílení principů a hodnot vyznávaných vedením firmy.

Zdroje fotografií: top-office.cz

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Letsgood.com, s.r.o.

Vyvíjíme moderní softwarové aplikace pro život a business.

Další firmy naleznete v katalogu firem