Mějte ve Vaší kancelářské kuchyňce vše potřebné

Každé pracoviště by mělo mít místo, kde mohou pracovně vytížení lidé na chvíli vypnout a užít si pauzu s šálkem v ruce. Kuchyňka by měla být vybavena pro úschovu či přípravu jídla a pití. První, co Vás jistě napadne, jsou elektrické spotřebiče jako kávovar nebo lednička. My Vám ale poradíme s výběrem ostatního vybavení. Seriál Tipy k nákupu Vás tentokrát provede nabídkou nábytku a doplňků do pracovních kuchyněk.

Stůl pro celou firmu

Cena: na dotaz

Stejně jako v domácnosti by i v kancelářských kuchyňkách mělo platit, že základem je stůl. Ať už bude sloužit jen ke kávovým pauzám všech zaměstnanců nebo se k němu bude chodit i na svačinu, bude stůl od společnosti Com.p.ar skvělým centrem prostoru. Jídelní stůl seženete v obchodech Decoland.

Jídelní stůl Com.p.ar
Jídelní židle BoConcept

Sezení o pauze

Cena: 5650 Kč

Přestože zaměstnanci kanceláří sedí celý den, nebylo by vhodné zapomenout kuchyňku vybavit jídelními židlemi. Kolegové je minimálně využijí k popíjení čaje nebo kávy. Počet židlí, které budete potřebovat, bude záviset na prostoru a počtu pracovníků. Židli Marsal prodává BoConcept.

Vytáhněte se!

Cena: na dotaz

Až k Vám do kanceláře přijdou vážení hosté, můžete na ně udělat dojem stylovým servírovacím vozíkem, na nějž se v kuchyňce jistě najde místo. Vozík od italské společnosti Com.p.ar sice patří k nadstandardní výbavě, ale svůj účel splní dokonale. Servírovací vozík najdete v obchodech Decoland.

Servírovací vozík Com.p.ar
Kuchyňská skříň Ikea

Ráj spotřebičů

Cena: 3350 Kč

Zřejmě žádná, byť sebemenší kuchyňka, se neobejde bez základních elektrických spotřebičů. Ty prostornější je třeba vhodně umístit tak, aby nám v malém  prostoru příliš nepřekážely. K tomuto účelu slouží vysoká skříňka na mikrovlnku s dalšími úložnými prostory. Skříňku najdete v nabídce společnosti IKEA.

Blýskněte se

Cena: na dotaz

Přestože bude mít v kanceláři jistě každý svůj hrnek či skleničku, měla by být kancelářská kuchyňka vybavena i servisem k podávání kávy nebo čaje. Stříbrný set Bombé od Alessi je praktickým a reprezentativním souborem konviček na nápoje. Pohostěte s nimi své návštěvy. Servis prodává Decoland.

Alessi stříbrný set
Hodiny Zack

Pozor na čas

Cena: 2394 Kč

V některých firmách bývají kuchyňky místem setkávání a odpočinku zaměstnanců u kávy. V takovém případě se vždy hodí nástěnné hodiny s vyznačenými minutami, podle kterých vždy každý pozná, kolik je hodin a jak dlouho může ještě relaxovat. Hodiny patří do řady kuchyňských doplňků společnosti Zack. Najdete je v nabídce Decolandu.

Zdroj úvodní fotografie: www.alessi.com

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Multised, spol. s r.o.

Výroba kancelářských, konferenčních židlí a křesel.

Další firmy naleznete v katalogu firem