Luxusní psací potřeby nabízejí mnohem více než styl

Mohou být symbolem prestiže, společenského postavení i vytříbeného vkusu svého majitele. Luxusní psací potřeby nevlastní každý a ještě méně lidí s nimi skutečně píše. Přitom jde o ryze funkční potřeby, jejichž výrobou bylo dosaženo dokonalé řemeslné práce. Smysl pro detail a kvalita materiálů patří k poznávacím znamením luxusních psacích potřeb.

 

 

 

Piště tradičním způsobem

Přestože za nás dnes písemnou funkci přebírají klávesnice počítačů a dotykové displeje telefonů, má písmo psané rukou stále svou nezaměnitelnou hodnotu. Psací potřeby dávají svobodu našemu písemnému projevu a zároveň ho spoluutvářejí. Z toho důvodu je příjemné, když můžeme významné okamžiky stvrdit kvalitním perem s dávkou pravého stylu. Luxusní psací potřeby hravě pozvednou podpis smlouvy nebo tvorbu osobního dopisu na výjimečnou chvíli v každém slova smyslu.

Luxusní psací potřeby Parker a Waterman

Hledejte eleganci v každém detailu

Prestižních značek, které se výrobou luxusních psacích potřeb zabývají  déle než století, je na trhu hned několik. Velice zajímavý sortiment, jenž je cenově dostupný i běžnému uživateli, najdete například v nabídce zavedené francouzské značky Waterman. Zážitek z psaní nabízí také slavná značka Parker, v jejíž výrobcích se zrcadlí americký charakter, prestiž a smysl pro design. Důležité chvíle v našem životě si přece zaslouží něco speciálního.

Luxusní psací potřeby Parker a Waterman

Najděte pero, které vám sluší

Luxusní značky psacích potřeb mají bohaté zastoupení i na českém trhu. Společnost ACTIVA je oficiálním a přímým dovozcem per Parker a Waterman. Díky početným skladovým zásobám může firma svým klientům nabídnout expedici zboží do druhého dne. S pořízením vašeho nového oblíbeného pera tak nebudou žádné potíže. Už si stačí jen vybrat ze široké nabídky luxusních psacích potřeb, mezi nimiž najdete bohatě zdobené i celkem střízlivé modely pro každodenní použití. Záleží jen na vás a vašem vkusu, které pero z nich bude vyhovovat právě vám.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

ARKA SG, s.r.o.

Provozujeme velkoobchod školními a kancelářskými potřebami, nabízíme xerografický papír, obálky, tiskopisy, pořadače, psací potřeby, sešity, obaly, kalendáře.

Další firmy naleznete v katalogu firem