Levně a luxusně – Nábytek na kancelářskou elektroniku

Součástí řady kanceláří bývá mimo stolu, židlí a skříní často i výpomocná technika, která by měla mít na pracovišti své místo. V dalším díle seriálu Levně a luxusně Vám představíme různé tipy na stolky či skříňky, do kterých budete moci uložit TV obrazovku, audio soustavu nebo počítač. Pojďte se spolu s námi podívat na to, co by se Vám mohlo v kanceláři hodit.

LEVNĚ LUXUSNĚ
TV stolek

TV stolek Jena-nábytek

TV stolek BoConcept

Televizní stolek ATV 1001 BK

Televizi ve své kanceláři můžete umístit na stolek od společnosti Jena-nábytek, který kombinuje dřevo s chromovými podpěrami. Do prostoru TV stolku lze umístit navíc i set top box či DVD.

Konferenční stolek

Pokud si potrpíte na kvalitní materiály, zaměřte svou pozornost na stolek pod televizi od dánské společnosti BoConcept. Dřevo z černě mořeného dubu se bude skvěle vyjímat pod novou televizí v kanceláři.

TV stolek je k dostání za 2 999 Kč Cena stolku je 17 990 Kč
Stojan na LCD

Stojan na LCD a plazmu

Stolek na LCD

TV stolek – JXH-TV067

Pakliže chcete mít dobrý výhled na plochou televizi, porozhlédněte se po speciálních stojanech. Asko nabízí černou konstrukci doplněnou o tři police z tvrzeného skla. Jde o závěsný systém pro moderní ploché obrazovky.

Meliconi Flat Vision Sky 200

Podobný systém nabízí i značka Meliconi. Tento závěsný stolek je určen pro LCD a plazmové televize. Specialitou tohoto výrobku je, že všechny použité kabely lze skrýt do hlavního tubusu. Stojan je vhodný do kanceláře i do domácnosti. Najdete ho v nabídce webu Design-planet.

Cena stojanu je  2 699 Kč Cena v internetovém obchodě činí 8 290 Kč
 
PC vozík

kontejner na PC

PC vozík BoConcept

Kontejner na počítač

O něco více prostoru pro své věci najdete v levnější variantě PC vozíku. Kontejner obsahuje navíc zarážky na CD a poličku na drobnosti. Pokud Váš stůl nemá přímo prostor na PC skříň, můžete ho nahradit tímto kouskem ze sekce kancelářského nábytku v internetovém obchodě eOD.

PC vozík

Samostatný úložný prostor pro PC skříň je skvělým řešením pro malé kanceláře. Kontejner z černě mořeného dubu můžete snadno umístit pod stůl, kde Vám nebude překážet a zabírat zbytečně místo. Skříňku na počítač najdete v sortimentu společnosti BoConcept.

Příznivá cena kontejneru činí 2 183 Kč Vozík pořídíte za 11 370 Kč
Hifi stolek
Hifi stolek Jena-nábytek Hifi stojan

Stolek ATV 1010

 Stolek vhodný pro umístění audio soustavy je uživatelsky velmi praktický. Kombinují se v něm tři materiály – sklo, chrom a dřevo. V zadní části jsou navíc předvrtané otvory na kabely. Stolek na hifi věž a další elektroniku najdete v nabídce společnosti Jena-nábytek.

Skleněný hifi stojan Vincent

 Police z kaleného minerálního skla na části Vaší audio soustavy se stanou elegantním doplňkem kanceláře. Nosnost hifi stolku je až osmdesát kilogramů, takže ho můžete využít pro složitější systémy. Stojan od výrobce Vincent najdete v internetovém obchodu Hifionline.

Cena je 2 499 Kč Cena skleněného stolku je 10 990Kč

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Josef Šebek - INTEBO

Kancelářský nábytek INTEBO OFFICES: výroba, prodej.

Další firmy naleznete v katalogu firem