Konferenční stolky

Konferenční stolek je jistě nepostradatelným a věčným doplňkem obývacího pokoje. Využijete ho však i ve své kanceláři – ať již u recepce, v místnosti, kde jednáte se zákazníky, tak na místě, kde si mohou vaši zaměstnanci na chvilku oddychnout od pracovního shonu. Proto by měl být praktický, flexibilní, jednoduše přemístitelný a zároveň designově propracovaný. Nenechte se ovlivňovat pomíjivými trendy a investujte do stolku s trvalou hodnotou, který se hodí přesně do Vašeho interiéru. Praktické jsou také tzv. hnízdové stolky – lze je zasunout pod sebe a můžete je operativně využít pro odkládání.

Designové tipy pro rozkládací stolky:

Větší sedací soupravy doplňte konferenčními stolky větších rozměrů. Dostatek prostoru také dovoluje stolky mezi sebou různě kombinovat, popřípadě rozmístit v pokoji k sedačkám tak, aby měla každá sedící osoba svůj odkládací prostor.

Do menší místnosti zvolte stolek se zabudovaným úložným prostorem. Dobře Vám poslouží také tzv. hnízdové stolky, což je soustava různě velkých stolků, které můžete zasunout pod sebe, nebo je využít v různých částech domácnosti jako odkládací stolky. Šikovné jsou i stolky, který má dvě vodorovné plochy umístěné nad sebou. Spodní plochu můžete využít jako odkládací prostor, při návštěvě do ní pak můžete odložit občerstvení, sklenice, desertní talířky či příbory.

Čiré skleněné nebo plastové konferenční stolky působí subtilním dojmem a hodí se například jako odlehčující prvek k robustnějším pohovkám, nebo do půdních prostor s nižšími stropy, které nechcete nábytkem zahltit. Jejich elegantní povrch však vyžaduje pečlivější údržbu. Do domácnosti s dětmi zvolte raději stolek s dřevěnou deskou či deskou z matného skla.

Deska konferenčního stolku by neměla být níž než 25 cm pod sedákem křesla nebo pohovky. Předejdete tak případným bolestem zad při dlouhodobém hlubokém předklonu.
Některé typy konferenčních stolků mají výškově nastavitelnou desku, která se přizpůsobí Vašim aktuálním činnostem. Tyto stolky jsou vhodné do menších prostor jako multifunkční kus nábytku, pro občasnou práci s notebookem nebo při hraní společenských her

 

Přečtěte si také: Feng Shui v kanceláři – harmonie a dobrý pocit

Přečtěte si také: Jak a čím nejlépe vybavit odpočinkové místnosti v práci

TOP OFFICE vyrábí a dodává designové kancelářské židle

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

PEŠKA - židle a křesla, s.r.o.

Vyrábíme židle, křesla a kancelářské židle.

Další firmy naleznete v katalogu firem