Kam psát poznámky při poradách

Pořádáte pravidelné porady svého týmu a chcete, aby Vaše myšlenky patřičně vynikly?

Potřebujete přehledný prostor pro utřídění nápadů během brainstormingu nebo jen chcete svým kolegům a podřízeným usnadnit zapamatování podstatných bodů?

Je známo, že vizuální paměť tvoří zásadní aspekt procesu pamatování a kombinace akustických a vizuálních vjemů podporuje účinné uchování informací v paměti.

Flipchart, nebo-li prezentační tabule je neocenitelnou pomůckou každé prezentace. Stimuluje vizuální paměť, slouží k zachycení klíčových bodů a zpřehlednění tématu, umožňuje pružně reagovat na návrhy kolegů. Při týmové spolupráci se bez nějakého typu tabule jen těžko obejdeme. 

Zdá se Vám, že něco takového jen hyzdí prostor Vaší kanceláře? Dokážeme Vám opak.

Vyberte si designovou magnetickou tabuli, na kterou můžete poznámky připevňovat i přímo psát.

červená magnetická tabuleSkleněná magnetická tabule značky Sigel a Blomus

Sigel Skleněná magnetická tabule Artverum 48 cm x 48 cm lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Pracujete-li často s organizací a časovým rozvržením jednoho dne, může Vám přijít vhod designová magnetická tabule s hodinami.

Magnetická tabule BLACK-BLUM Time Square

Překotně se rozvíjejícím trendem současnosti jsou interaktivní tabule, tj. velké interaktivní plochy, k nimž jsou připojeny počítač a data projektor (může se také jednat o širokoplošnou obrazovku s dotykovým senzorem). Interaktivní tabule se stala oblíbenou pomůckou nejen na školách a univerzitách, ale zejména ve firemních kongresových sálech a při týmových setkáních. Kombinace počítače a čisté pracovní plochy spolu s dotykovým senzorem umožňuje maximálně efektivní a pohodlné zacházení s informacemi.

Jazyková učebna vybavená interaktivní tabulí společnosti Engel

 Jste-li zastáncem jednoduchosti, pokud máte kancelář zařízenou s větším zastoupení textilu nebo v retro stylu, může se vhodným a funkčním doplňkem stát filcová tabule v přírodních barvách.

Filcová tabule v hliníkovém rámu

Tabule filcová 60×90 cm modrá lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Stylovou možností je magnetická tabule v hliníkovém rámu zavěšená na kolejnici. Díky pohyblivým závěsným bodům lze používat různé typy a velikosti tabulí. Výška tabule je nastavitelná.

Flipchart Partnerline je upevněn v bílém hliníkovém rámu s odkládací poličkou a dodává se spolu se soupravou pro zavěšení na kolejnici.

Chcete-li mít možnost s tabulí volně manipulovat a přesouvat ji mezi místnostmi, pořiďte si pojízdnou variantu.

Například tuto magnetickou oboustrannou tabuli s horizontálním otáčením na mobilním stojanu. Čtyři kolečka zaručují snadnou manipulaci s tabulí a brzdička zase to, že se tabule uprostřed porady při letmém doteku nerozjede a nezmizí Vám z dohledu. Součástí dodávky je odkládací lišta.

Komplexním řešením jsou vícedílné pylonové tabule s keramickým magnetickým povrchem popisovatelným křídami a fixy. Vybrat si můžete z několika velikostí. Součástí je police a okapové lišty na křídlech.

Pylonová tabule triptich je k dostání v bílém, zeleném, modrém nebo černém provedení. Můžete si objednat také barevné kombinace.

Flipchart NOBO SHARK lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Ať už si vyberete jakkoli, věříme, že se Vám nápady během týmových porad budou jenom hrnout.

 

 

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

unipap plus s.r.o.

Prodáváme kancelářský nábytek s dopravou a montáží.

Další firmy naleznete v katalogu firem