Jak využít kancelář k občasnému přespávání

Možná, že i vy jste někdy byli v situaci, kdy bylo potřeba zůstat v práci později a nakonec tam přespat. Stát se to může všem, kteří nepracují v místě svého bydliště. Pokud po náročné práci zbývá jen několik hodin spánku, nemá cenu strávit tento čas cestou v autě, když se doma prakticky jen otočíte. Pro tyto případy je pak lepší kancelář přizpůsobit svému pohodlí. Rozhodnete-li se pro tuto variantu, ušetříte tím firmě  náklady za hotel.

 

 

Řešení prostoru na spaní

Vzhledem k tomu, že kanceláře nejsou primárně určeny k obývacím účelům jako ložnice, je otázka vybavení k přespávání o něco složitější. Jde především o to, kam a jak správně umístit lůžko, aby nenarušovalo běžný chod kanceláře. Nabídneme vám několik řešení, jenž by mohla jednoduše a prakticky usnadnit vaše občasné přespání v práci. Zapomeňte tedy na podřimování v kancelářské židli. Ukážeme vám jak si snadno ustlat po pracovní době.

Jak využít kancelář k přespání

Rozložit, složit

Přesně tak snadná je manipulace s rozkládacím lehátkem, které je určeno právě pro podobné příležitosti. Doma ho můžete mít připravené pro návštěvy a v práci vám zase pomůže přečkat noc po náročném pracovním dni. Lehátko nezabere ani příliš prostoru, protože ho můžete složit do funkčního taburetu, který vám přes den poslouží jako odkládací prostor nebo k sezení. Výhodou lehátka je jeho mobilita a možnost všestranného použití kdekoli budete potřebovat.

Jak využít kancelář k přespání

Univerzální lůžko

Z hlediska variability je nejvhodnější pořízení rozkládací pohovky, která bude během dne sloužit k přijímání klientů a na noc z ní vytvoříte pohodlnou postel. Velice jednoduše ji začleníte do celkového interiéru kanceláře a kvůli spánku s ní nebudete muset nijak složitě manipulovat. Postačí, když roztáhnete sedáky do délky a vznikne vám jedno nebo dvoulůžková postel. Je to elegantní řešení hodící se do všech kancelářských interiérů.

Jak využít kancelář k přespání

Schovejte postel do skříně

Máte-li u kanceláře například ještě jednu menší místnost, která slouží jako vaše zázemí, můžete využít ještě jiné řešení. Sklápěcí postel nabízí komfort, pohodlí a nepotřebuje zbytečně moc prostoru. V interiéru bude postel většinu času v úkrytu ve skříni a jen při občasném přespání ji jedním pohybem dostanete do vodorovné polohy. I toto řešení bývá využíváno v pohostinských pokojích a pro návštěvy v domácím prostředí. Proč jej tedy nevyužít pro vlastní pohodlí v práci.

Zdroje fotografií: decodir.com, boconcept.cz, pravan.cz

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

HP - interiér

Dodáváme kancelářský nábytek, židle a křesla.

Další firmy naleznete v katalogu firem