Jak interiérovými parfémy nejlépe provonět kancelář

Interiérové parfémy jsou záležitostí moderní doby, ve které se různorodými vůněmi obklopujeme z mnoha důvodů. Některé jsou přímo určeny k relaxaci a odpočinku, jiné mají naopak pro lidský organizmus povzbuzující účinky a další mají ryze praktické využití. Představíme vám parfémy, které vaší kanceláři dodají příjemnou atmosféru a ozdobí ji vytříbeným designem.

 

 

Trendem jsou staletím prověřené postupy

Přestože se popularitě těší vonné tyčinky a aroma lampy, stále více lidí dává přednost zdravějším a vizuálně zajímavějším variantám. Parfémy vhodné do kanceláře fungují na bázi uvolňování vůně bez plamene. V uzavřeném interiéru se tak vyhnete ohni a kouři, který produkují svíčky a tyčinky. Dochází pouze ke zdravotně nezávadnému osvěžení prostoru, v němž vůni ucítíte ještě několik dalších hodin. Pro konání pracovních porad, schůzek s klienty i pro klidné pracovní prostředí jsou tedy ideální.

Interiérové parfémy vhodné do kanceláře

Lampa, která nehoří

Jednou z možných technik uvolnění vonné směsi je využití katalytické lampy, osvědčeného pomocníka našich předků. Tento typ interiérového parfému je vhodný do větších kanceláří a  rozlehlejších prostor, ve kterých se i ta nejintenzivnější vůně příjemně rozptýlí. Výhodou katalytických lamp je nejenom nenápadné uvolňování aroma, ale také čistý design završený ozdobným krytem knotu. Lampy se navíc vyrábějí v několika barevných variantách, takže se snadno stanou součástí každého interiéru.

Interiérové parfémy vhodné do kanceláře

Upravte si sílu vůně pro menší prostory

Bez plamene a další složité manipulace se obejdou i aroma difuzéry, které svým vzhledem záměrně připomínají bytovou dekoraci. Použití tohoto typu parfému v kanceláři je velmi snadné. Intenzitu provonění interiéru můžete navíc regulovat počtem použitých ratanových tyčinek, které nasáknou a odpařují aroma. V případě, že chcete vybranou vůní osvěžit spíše menší pracovnu, je aroma difuzér tou správnou volbou.

Interirérové parfémy vhodné do kanceláře

Šetrný návrat k přírodě

Interiérové parfémy v podobě difuzérů a katalytických lamp si získávají oblibu z několika významných důvodů. Jak jsme už řekli, není k uvolnění aroma potřeba plamen a díky tomu nevzniká ani nežádoucí kouř. Další předností těchto typů parfémů je jejich schopnost likvidovat zápach a ne ho pouze překrýt. V interiéru se vám tak nemísí nepříjemná kombinace vonné esence a zápachu, kterého jste se původně chtěli zbavit. Uživatelé parfémů vhodných do kanceláří a bytů navíc oceňují i to, že při jejich běžném užívání vydrží náplně i několik měsíců.

Interiérové parfémy vhodné do kanceláře

Vůně květin i exotických krajů

Zajímavostí u interiérových parfémů je i nabídka jednotlivých vůní. Zákazníci zvyklí spíše na tradiční aroma si jistě vyberou ze stálic, ke kterým patří levandule, máta, palisandr nebo citrusy. V případě, že vás láká něco nového a nebojíte se experimentovat, vyzkoušejte například vůni černého čaje, slané vody nebo kořeněné kombinace černého pepře a kardamonu. Neváhejte a provoňte svou kancelář či pracovnu i vy!

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Jeko Moravia s.r.o.

Specializujeme se na prodej nábytku z masivu.

Další firmy naleznete v katalogu firem