Firmy mohou vyhrát návrh a realizaci vlastní chillout zóny

Z výzkumu, který si společnost City Self-Storage nechala zpracovat vychází, že z 86 % zaměstnanci oceňují hezké pracovní prostředí. Kampaň, která má podnázev „Uskladněte si do City Self-Storage váš firemní nepořádek“ má za cíl oslovit co nejvíce majitelů malých a středních firem a přimět je k přemýšlení o příjemném pracovním prostředí pro své zaměstnance.

Společnost City Self Storage, která je jedním z hlavních operátorů v oblasti self-storage neboli uskladnění, chce kampaň podpořit prostřednictvím soutěže. Prokliknutím banneru, který bude na domovských stránkách www.cityselfstorage.cz, se soutěžící dostanou na Facebook, kde se mohou přihlásit do soutěže. Přihodí na vybraný chill-out, kde zároveň uvedou jméno společnosti, pro kterou ho chtějí získat. Čím více jejich kolegů, přátel a známých podpoří přihlášenou firmu, tím větší má firma šanci, že chill-out vyhraje. Soutěž bude probíhat ve dvou kolech a na konci každého vyhraje firma s největším počtem „příhozů“. City Self-Storage této firmě zafinancuje samotnou realizaci oddychového koutku, další cenou bude návrh chill-outu od designéra a měsíc pronájmu skladové kóje zdarma. Ředitelka City Self-Storage Soňa Fialová k tomu říká: „Hlavní myšlenkou kampaně je věta: Proměňte nepořádek ve stylový odpočinkový koutek ve vaší firmě.“
Kampaň bude startovat 12. června 2012.

O City Self-Storage

City Self-Storage je jeden z hlavních operátorů v oblasti „self-storage“ (samoskladování,  samouskladnění), který má pobočky v sedmi evropských zemích a celkem 45 poboček, zároveň je pátou největší self-storage firmou v Evropě. Česká větev City Self-Storage existuje od roku 2002 a v současné době provozuje tři pobočky v Praze: Holešovice, Pankrác, Dejvice. Poskytuje služby v oblasti skladování, archivace nebo stěhování. Velikost skladů je od 0,5m2 do 30m2.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Top Office

Nabízíme Vám ergonomické kancelářské židle, pohodlná kancelářská křesla, elegantní kancelářský nábytek i praktické kancelářské doplňky.

Další firmy naleznete v katalogu firem