Diáře 2013: Návrat k psanému slovu

Ačkoli ještě konec kalendářního roku nepatří k aktuálním tématům, můžete se již s předstihem připravit na příchod toho nového. Na podzim se vždy na trhu objeví nové kolekce diářů a kalendářů, z nichž můžete vybírat. Výrobci chtějí zákazníky překvapit, a proto vymýšlejí stále nové motivy, vzory a jejich kombinace. Pěkný a kvalitní diář by mohl být navíc skvělým dárkem k Vánocům.

 

 

Zápisky jako trend

Diáře už nejsou v dnešní době vnímány pouze jako praktické pomůcky pro každý den, ale také jako módní doplňky. Mohou se stát symbolem dobrého vkusu a luxusu stejně jako kvalitní oblek, kožený kufřík nebo stylové psací potřeby. Na rok 2013 si budete moci vybrat z řady různých modelů, použitých materiálů a také vzorů a barev.

Diáře na rok 2013
Paperblanks

Buďte originální

Nabídka zápisníků a diářů je v současnosti tak široká, že ten Váš budete moci sladit s peněženkou, kabelkou či pracovní taškou. V oblasti materiálů budete vybírat mezi papírovou, koženou, textilní nebo umělou vazbou. Pokud máte rádi spíše minimalistické věci, najdete u výrobců spoustu jednobarevných modelů. Chcete-li radši něco zajímavého a jedinečného, přijdete si na své například s diáři s motivem drahých látek, imitací starých knih nebo s abstraktními vzory.

Diáře na rok 2013
Paperblanks – E. A. Poe

Co je psáno

Možná pro Vás bude zajímavým zjištěním, že diář si můžete zvolit i podle jeho funkčnosti. Už dávno neplatí, že se diáře a podobné záznamníky vyrábí na jeden kalendářní rok. Sehnat můžete například diáře na 18 měsíců nebo na školní rok, čili 2012/2013. Vybírat můžete také podle rozsahu plánovací plochy. Pokud si pořizujete hodně záznamů, vyplatí se Vám diář s denním a hodinovým rozpisem. Vystačíte-li si s menším prostorem, postačí Vám rozsah jednoho týdne na stránku.

Diáře na rok 2013
Filofax

Od látek k deníkům slavných

Paperblanks, zavedená značka diářů, připravila na příští rok zajímavé kolekce zápisníků, adresářů a diářů s ručně šitou vazbou. V jejich nabídce najdete motivy drahých látek, imitace starých knih a malovaných obrazů. Specialitou pro nadšence pak budou diáře v podobě deníků známých osobností. Vazba je ozdobena rukopisy a podpisy slavných jako byl Shakespeare, Poe, Freud nebo Rembrandt.

Diáře na rok 2013
Paperblanks

Kožený přepych

Značka luxusních italských diářů Markiaro pro své klienty připravila novou kolekci krásných kožených zápisníků. Najdete v ní krásné klasické modely v hnědé, černé, bílé nebo tmavě modré barvě. Větší investice do těchto diářů se Vám vyplatí a také vrátí. Kožená vazba vydrží několik let a vždy bude jen stačit dokoupit papírovou náplň. Pestrobarevné varianty najdete u značky Filofax. Toužíte-li po něčem výraznějším, najdete v jejich nabídce i originálně řešené diáře. Stačí si vybrat!

Diáře na rok 2013
Markiaro

 

 

Zdroje fotografií: arde.cz, paperblanks.com, filofax.com

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

MILT s.r.o. - montované systémy

Vyrábíme a realizujeme interiérové přemístitelné příčky pro komerční a administrativní budovy, výrobní a logistické objekty, hotely a školy.

Další firmy naleznete v katalogu firem