COZY CONCEPT: Francouzské sedačky v režii Patrika Hezuckého

Hledáte-li obchod, kde Vám jako zákazníkovi dají naprostou svobodu při výběru zboží, máme pro Vás skvělý tip na nákup ve vůbec první prodejně značky Cozy Concept u nás. Francouzská společnost se orientuje na produkci pohovek a sedacích souprav a na českém trhu s nábytkem a bytovými doplňky je úplným nováčkem. S prosazením u zákazníků značce Cozy Concept pomáhá i fakt, že jejím spolumajitelem a jednatelem je známý moderátor Patrik Hezucký.

Atraktivní nabídka

Francouzská společnost je výjimečná tím, že zapojuje své zákazníky do výrobního procesu pohovek a sedacích souprav. Výběr potahového materiálu i jeho odstínu nechá pouze na Vás. Cozy Concept nabízí 240 barevných kombinací a 300 druhů látek. Dle charakteru Vašeho interiéru můžete sedačku koncipovat jako samostatný solitér, který bude dominovat celé místnosti, nebo jako méně nápadnou variantu pohovky, která dá vyniknout doplňkům.

Cozy Concept a Patrik Hezucký

Obchod v Praze i na internetu

Pokud chcete zjistit, jaký nábytek francouzská značka nabízí, není nic jednoduššího než se podívat na oficiální webové stránky Cozy Concept. Zde najdete přehledný e-shop, ve kterém mimo pohovek najdete i sortiment rozšířený o kategorie křesla, taburety, svítidla a dekorace. V případě zájmu můžete navštívit firemní obchod, který se nachází v SHOP PARKU v Praze Čestlicích. Součástí expozice nábytku je i kavárna, kde můžete během nákupu nové pohovky posedět a v klidu se rozmyslet.

Bytové dekorace Cozy Concept a Patrik Hezucký

Sezóna 2012 bude ve znamení Cozy Concept

Minimálně o tom svědčí dynamický start do nového roku, který se francouzské značce pohovek a bytových doplňků povedl. Hned 2. ledna slavnostně otevřela zmiňovanou jedinou prodejnu v Čestlicích. Únor patřil prezentaci značky na Pragointeriéru na výstavišti v Holešovicích, kde mohli návštěvníci potkat i spolumajitele firmy Patrika Hezuckého. Nepřehlédnutelnou instalaci nábytku představila značka Cozy Concept i na březnové přehlídce FOR HABITAT v pražských Letňanech.

Patrik Hezucký ve svém stánku Cozy Concept na Pragointeriéru

Známé tváře pro Cozy Concept

Působivá je i reklama značky Cozy Concept, ve které figurují populární české modelky. Mimo Patrika Hezuckého je tak firma spojena i se jmény jako Iva Frühlingová, Iveta Lutovská nebo Hana Svobodová. Vzhledem k tomu, že nás letos ještě čeká řada nábytkových veletrhů, tak o Cozy Concept jistě uslyšíme. Pokud se Vám nechce čekat na oficiální přehlídky, můžete zavítat na jejich web nebo přímo do obchodu značky Cozy Concept.

Iva Frühlingová v reklamě pro Cozy Concept

Zdroje fotografií: cozyconcept.cz

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

PROGRESS INTERIOR

Interiérové studio vypracuje návrhy interiérů, moderních design kanceláří, 3D vizualizace. Realizujeme firemní interiéry na klíč.

Další firmy naleznete v katalogu firem

3 reakce na “COZY CONCEPT: Francouzské sedačky v režii Patrika Hezuckého”

  1. Petr Hronsky napsal:

    Patrik je skvely moderator! Preji hodne uspechu v podnikani a co nejvetsi zisky! Jo a diky za koncert Lary Fabian

  2. Dasa napsal:

    Ahoj máme Tě rádi koukej se vrátit na obrazovku…..chceme se alespoň při „krizi“ smát D.

  3. Jan Mašek napsal:

    Souhlas, Patrik je super komentátor, a ten jeho smích mě vždycky dostává. Nebyl by vůbec špatný v pořadu Partička, například.. tam by se hodil. Hodně štěstí Patriku!

Napsat komentář