COZY CONCEPT: Francouzské sedačky v režii Patrika Hezuckého

Hledáte-li obchod, kde Vám jako zákazníkovi dají naprostou svobodu při výběru zboží, máme pro Vás skvělý tip na nákup ve vůbec první prodejně značky Cozy Concept u nás. Francouzská společnost se orientuje na produkci pohovek a sedacích souprav a na českém trhu s nábytkem a bytovými doplňky je úplným nováčkem. S prosazením u zákazníků značce Cozy Concept pomáhá i fakt, že jejím spolumajitelem a jednatelem je známý moderátor Patrik Hezucký.

Atraktivní nabídka

Francouzská společnost je výjimečná tím, že zapojuje své zákazníky do výrobního procesu pohovek a sedacích souprav. Výběr potahového materiálu i jeho odstínu nechá pouze na Vás. Cozy Concept nabízí 240 barevných kombinací a 300 druhů látek. Dle charakteru Vašeho interiéru můžete sedačku koncipovat jako samostatný solitér, který bude dominovat celé místnosti, nebo jako méně nápadnou variantu pohovky, která dá vyniknout doplňkům.

Cozy Concept a Patrik Hezucký

Obchod v Praze i na internetu

Pokud chcete zjistit, jaký nábytek francouzská značka nabízí, není nic jednoduššího než se podívat na oficiální webové stránky Cozy Concept. Zde najdete přehledný e-shop, ve kterém mimo pohovek najdete i sortiment rozšířený o kategorie křesla, taburety, svítidla a dekorace. V případě zájmu můžete navštívit firemní obchod, který se nachází v SHOP PARKU v Praze Čestlicích. Součástí expozice nábytku je i kavárna, kde můžete během nákupu nové pohovky posedět a v klidu se rozmyslet.

Bytové dekorace Cozy Concept a Patrik Hezucký

Sezóna 2012 bude ve znamení Cozy Concept

Minimálně o tom svědčí dynamický start do nového roku, který se francouzské značce pohovek a bytových doplňků povedl. Hned 2. ledna slavnostně otevřela zmiňovanou jedinou prodejnu v Čestlicích. Únor patřil prezentaci značky na Pragointeriéru na výstavišti v Holešovicích, kde mohli návštěvníci potkat i spolumajitele firmy Patrika Hezuckého. Nepřehlédnutelnou instalaci nábytku představila značka Cozy Concept i na březnové přehlídce FOR HABITAT v pražských Letňanech.

Patrik Hezucký ve svém stánku Cozy Concept na Pragointeriéru

Známé tváře pro Cozy Concept

Působivá je i reklama značky Cozy Concept, ve které figurují populární české modelky. Mimo Patrika Hezuckého je tak firma spojena i se jmény jako Iva Frühlingová, Iveta Lutovská nebo Hana Svobodová. Vzhledem k tomu, že nás letos ještě čeká řada nábytkových veletrhů, tak o Cozy Concept jistě uslyšíme. Pokud se Vám nechce čekat na oficiální přehlídky, můžete zavítat na jejich web nebo přímo do obchodu značky Cozy Concept.

Iva Frühlingová v reklamě pro Cozy Concept

Zdroje fotografií: cozyconcept.cz

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Office Depot, s.r.o.

Kancelářské potřeby dodáme zítra nebo zdarma až do vaší kanceláře. Ať jsou to kancelářské židle, kancelářský nábytek, kancelářský papír, kancelářská technika, občerstvení či drogerie, téměř veškeré kancelářské zboží má náš internetový obchod skladem.

Další firmy naleznete v katalogu firem