byDARA: Objevte designový nábytek podle Dary Rolins

Že může být navrhování a prodej nábytku atraktivní oborem i pro známé osobnosti, jsme dokázali už ve článku o francouzské značce Cozy Concept, jejímž jednatelem je Patrik Hezucký. Dnes si představíme společnost, jejíž uměleckou ředitelkou a spolumajitelkou je Dara Rolins. Slovenská zpěvačka se rozhodla založit firmu, pro kterou navrhuje vlastní kolekce nábytku. V současnosti značka byDARA prodává vlastní nábytkové řady a dokonce se stala i výhradním zástupcem několika zahraničních značek.

 

Nejlepší z nejlepších

Značka byDARA produkuje široký sortiment nábytku a interiérových doplňků. V její nabídce najdete i kolekci stylového dětského a luxusního zahradního nábytku. Na nových návrzích se značkou spolupracují mladí designéři a návrháři, jejichž nápaditý přístup je na imagi značky velmi znát. Společnost zároveň zastupuje rakouskou značku Voglauer a distribuuje i nábytek inspirovaný oblastí Provance.

Designový nábytek podle Dary Rolins

Styl byDARA

A jaký že tedy styl nábytku upřednostňuje, vybírá a navrhuje art direktorka značky Dara Rolins? V sortimentu byDARA nenajdete pouze jeden vyhraněný trend. Zahrnuje jednoduché kvalitní kusy nábytku, které se budou hodit do každého typu interiéru. Vedle těchto univerzálnějších variant je v něm i řada luxusních a bohatě zdobených kusů, které zapadnou spíše do velkolepěji pojatých obytných prostorů. Pokud jste někdy toužili po posteli s nebesy nebo po archaickém, ale přesto moderním otomanu, nabídka produktů značky byDARA vás jistě zaujme.

Designový nábytek podle Dary Rolins

Na vlastní oči

Ještě před návštěvou kamenné prodejny můžete zavítat na oficiální stránky značky byDARA, kde najdete i příslušný e-shop. V případě, že budete chtít vidět ještě více, vydejte se do showroomu na Karlínském náměstí v Praze 8. Stejně jako na internetu zde najdete širokou nabídku sedacích souprav, pohovek a lehátek. Zastoupeny jsou samozřejmě i všechny ostatní typy nábytku a dále i bytové textílie, koberce a interiérové doplňky. Pakliže byste chtěli při návštěvě showroomu vybírat a konzultovat s odborníkem od značky byDARA, můžete požádat o schůzku.

Designový nábytek podle Dary Rolins

Nejen nábytek

Mimo vlastních návrhů a prodeje nábytku se společnost pod vedením Dary Rolins zabývá i službami souvisejícími s pořizováním bytového vybavení. byDARA nabízí kompletní servis v oblasti architektonického a interiérového řešení vašeho domova. Součástí dodavatelských služeb je výroba i montáž vybraného nábytku. Na přání se tým odborníků ujme i role manažerů a zástupců při realizaci stavebních či interiérových úprav.

Designový nábytek podle Dary Rolins

Dobré jméno

Značka designového nábytku navrženého Darou Rolins si velmi rychle našla své zákazníky a příznivce. Řada stálých klientů jsou známé osobnosti, stejně jako spolumajitelka firmy. byDARA ale ani tak nezanedbává svou propagaci. V letošním roce jsme ji mohli například již podruhé vidět na mezinárodním veletrhu bytového designu Pragointerier.

Zdroj fotografií: bydara.cz, pragointerier.cz

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

LUCA CZ s.r.o.

Nabízíme komplexní návrhy a realizace pro kancelářské interiéry.

Další firmy naleznete v katalogu firem