Březnový veletrh FOR OFFICE – vaše inspirace pro moderní kancelář

Řadu specializovaných výstav, které se budou na jaře konat v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, už podruhé doplní veletrh kancelářského nábytku, vybavení obchodních a společenských prostor FOR OFFICE.  Tento veletrh, který se bude konat ve dnech 22. – 25. března 2012, by si rozhodně neměli nechat ujít architekti, projektanti, správci, majitelé či uživatelé kancelářských budov z podnikatelské i státní sféry. Jedná se totiž o zajímavou a inspirativní přehlídku designových a technologických novinek českých i zahraničních společností zabývajících se kancelářským nábytkem.

Účast na veletrhu přislíbily špičkové společnosti z oblasti designu, produkce, ale i prodeje kancelářského nábytku a vybavení, stejně jako přední architektonické ateliéry. Mezi jedny z prvních vystavovatelů, kteří se přihlásili včas, čímž si zajistili i kvalitní umístění, patří společnost HON a.s. Tato ryze česká společnost s téměř stoletou historií výroby kancelářského nábytku a interiérových doplňků se představí na 400m2 rozsáhlé expozici. Na té bude prezentovat novou kolekci kancelářského nábytku HOBIS. Konkrétně se jedná o čtyři nové stolové řady, které nabízejí široký výběr stolů podle tvarů, barev i designu.  Očekávanou novinkou bude i nová řada skříní HOBIS Strong, která díky své konstrukci a použitým materiálům nabídne uživatelům nadstandardní pevnost a vysokou nosnost jednotlivých polic. Premiérově zde budou představeny i nové atraktivní dezény v nabídce prestižního kancelářského nábytku značky EXNER. Součástí expozice bude rovněž nabídka kancelářských židlí značky OFFICE PRO.

O vysoké úrovni celé veletržní akce svědčí spolupráce s Asociací českých nábytkářů, která tento veletrh považuje společně s veletrhy FOR HABITAT a FOR FURNITURE za nejperspektivnější v celé ČR.  Tyto veletrhy jsou podporovány jako jediné u nás Volným sdružením nábytkářů a Zväzom zpracovatelov dreva SR.

Veletrh FOR OFFICE je výjimečný tím, že nabízí ucelenou přehlídku úzce specializovaného oboru. K vidění zde budou nejnovější trendy v této oblasti splňující požadavky jak na estetiku, tak i na funkční vlastnosti. Stejně jako v loňském roce, i letos nebude na veletrhu chybět odborný doprovodný program. V rámci FOR OFFICE budou vyhlášeny výsledky celostátní oborové soutěže Nábytek roku 2012, kterou každoročně vyhlašuje Asociace českých nábytkářů. Ideální příležitost k navázání nových osobních i profesních kontaktů poskytne pak společenský večer, který bude určen nejen předním odborníkům, ale i obchodním partnerům. Více informací o veletrhu najdete na stránkách www.for-office.cz.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

DUOLIT, s.r.o.

Další firmy naleznete v katalogu firem