Veletrhy designu a kancelářského nábytku 2012

Vzhledem k tomu, že se nezadržitelně blíží konec roku, připravili jsme pro vás praktický přehled výstav nábytku na následující rok. Při návštěvě některého z českých veletrhů se budete moci seznámit s nejnovějšími trendy a aktuálním směřováním interiérového a kancelářského designu.

Pragooffice – únor 2012, Výstaviště Praha Holešovice

První přehlídkou v novém kalendáři bude Mezinárodní veletrh nábytku a designu Pragointerier, jehož součástí je i sekce Pragooffice. Ve dnech 16. 2.–19. 2. 2012 se zde představí české i zahraniční firmy s novinkami z oblasti kancelářského nábytku a vybavení. Návštěvníky na veletrhu Pragooffice čeká přehled svítidel Top Light, představení tvorby umělců, malířů, sochařů a designerů Art.EU nebo Salon novinek a designu. Odsud si jistě odvezete spoustu inspirací pro zařízení vlastní kanceláře.

Mezinárodní výstava nábytku Pragooffice
Pragooffice

For Office – březen 2012, PVA Letňany

Hned další měsíc můžete navštívit druhý ročník výstavy For Office, která je součástí souboru veletrhů probíhajících zároveň v termínu 22. 3.–25. 3. 2012. Jde o mezinárodní veletrh kancelářského nábytku, vybavení obchodních a společenských prostor, který spolupořádá Asociace českých nábytkářů. Přehlídka Vám přiblíží designové a technologické novinky českých a zahraničních společností zabývajících se kancelářským vybavením.

Mezinárodní výstava kaneclářského nábytku For Office
For Office

Mobitex – duben 2012, BVV Brno

V případě, že to máte blíže do Brna, můžete v období 24. 4.–28. 4. 2012 navštívit Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu Mobitex. Brněnské výstaviště představí široký sortiment vybavení bytů, kanceláří i zahrad. Součástí programu budou i soutěžní přehlídky nábytkářských firem z tuzemska i zahraničí.

Mezinárodní veletrh nábytku Mobitex
Veletrh Mobitex

Tendence – září 2012, Výstaviště Praha Holešovice

Po letní přestávce se budete moci inspirovat na zářijové přehlídce nábytku v Praze. Mezinárodní veletrh interiéru, designu, nábytku, osvětlení, dekorací a dárků se uskuteční v termínu 13. 9.–16. 9. 2012. Opět se budete moci těšit na výstavu nových trendů od českých a zahraničních firem.

Mezinárodní veletrh interiéru Tendence
Veletrh Tendence

Designblok – říjen 2012, území celé Prahy

K prestižním výstavním akcím patří i Designblok, jehož 14. ročník se odehraje na počátku října na různých místech Prahy. Jde o mezinárodní přehlídku novinek z oblasti designu nábytku, bytových doplňků, módy a životního stylu. Pro návštěvníky jsou přichystány prezentace českých návrhářů, designérů a výrobců nábytku. Mimo to se můžete zúčastnit i rozmanitého doprovodného programu, v němž figurují především módní přehlídky.

Mezinárodní přehlídka Designblok
Designblok 2011

For Interior – říjen 2012, Výstaviště Letňany

K řadě podzimních veletrhů nábytku patří i akce For Interior, která je součástí série souběžných akcí na Výstavišti Letňany. V pořadí již třetí přehlídka nábytku a interiérového designu se uskuteční ve dnech 4. 10.–7. 10. 2012.

Veletrh nábytku For Interior
For Interior

Bydlení – říjen 2012, Výstaviště Flora Olomouc

Další mimopražskou akcí je výstava nábytku, interiérového vybavení, doplňků a životního stylu Bydlení. Tento veletrh můžete navštívit na výstavišti v Olomouci v období 26. 10.–28. 10. 2012. Součástí osmnáctého ročníku prodejní výstavy bude mimo bytového nábytku a interiérů i design kanceláří. Doprovodný program nabídne výtvarné dílny a ukázky tradičních řemesel.

Veletrh nábytku Bydlení
Veletrh nábytku

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

SPACE PLAN, spol. s r.o.

Připravíme pro vás návrh a realizace interierů kanceláří. Jsme specialisté na fit-out a tvoříme pracovní prostory, do kterých se lidé rádi vracejí.

Další firmy naleznete v katalogu firem