Tipy na vánoční dárky

Blíží se čas Vánoc a atmosféry, při které se snažíme potěšit naše nejbližší něčím pěkným. Našimi dárky dáváme navíc najevo i to, jak dobře je známe. V případě, že někdo z Vašich blízkých miluje užitečné drobnosti do domácnosti či do práce, máme pro Vás několik tipů na vkusné a praktické doplňky do kanceláří a dalších interiérů. Nechte se inspirovat k nákupu vánočních dárků.

Čas pod kontrolou

Cena: 2 210 Kč

Aby čas Vašim blízkým v práci ubíhal příjemněji, můžete je potěšit barevnými nástěnnými hodinami. Jejich jednoduchý styl zapadne do každé kanceláře. Už se tak nikdy nestane, že by se Vaši nejmilejší opozdili při cestě z práce. Nástěnné hodiny nabízí BoConcept a prodává Decoland.

Nástěnné hodiny BoConcept
Lampa Aladin

Vůně exotiky

Cena: 1 479 Kč

Darujte svým blízkým pocit z krásně provoněné kanceláře, který navodí designová aroma lampa Aladin od italské značky Millefiori Milano. Vánoční dárek ve formě stylové lampy bude nejen krásnou dekorací pracovny, ale svou vůní podpoří pracovní nasazení svého majitele. Interiérové vůně prodává Decoland.

Kávový požitek

Cena: na dotaz

Součástí kancelářského provozu jsou i chvíle, kdy se zaměstnanci potřebují osvěžit něčím dobrým a teplým. Přesně pro tuto příležitost se hodí dárkové sety porcelánu německé značky Kahla. Vyberte pro své nejbližší hrnky na cappuccino nebo expresso v čistém designu nápojových šálků. Při každém kávovém dýchánku si obdarovaní vzpomenou na Vás. Porcelán značky Kahla koupíte v prodejnách Decoland.

Rámeček BoConcep

Nablízku rodině

Cena: 350 Kč

Skvělým vánočním dárkem a doplňkem každého kancelářského stolu jsou stylové rámečky na fotografie nejbližší rodiny. Jednoduché dřevěné rámečky jsou k dispozici ve volitelných barvách, takže se budou hodit do každého interiéru. Je to skvělý způsob, jak být i v kanceláři se svojí rodinou. Před balením tohoto vánočního dárku nezapomeňte nejprve do rámečku přidat některou z rodinných fotografií. Rámečky od společnosti BoConcept prodává Decoland.

Pro chvíle nepohody

Cena: na dotaz

Pokud se přeci jen chcete vyhnout dekoračním vánočním dárkům do kanceláře, můžete zvolit velmi praktický a vkusný doplněk. Držák na deštník od italské značky Com.p.ar bude jistě vítaným pomocníkem. Spodní bílý nástavec je navíc navržen i jako stojan zrcadla, věšáku nebo konferenčního stolku. Obměnou vrchní části změníte i funkci držáku. Tento kancelářský doplněk najdete v obchodech Decoland.

Stojan na deštník
Kožený diář Markiaro

Stylově na schůzky

Cena: 5 400 Kč

Vánoce jsou skvělou příležitostí pro darování věcí, které by si naši blízcí sami nekoupili. Chcete-li nějakého muže v rodině potěšit luxusní záležitostí, pořiďte mu kožený diář v italském stylu. Pro své pracovní schůzky by si nemohl přát nic reprezentativnějšího. Kožený diář značky Markiaro prodává Arde Style Shop.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

NÁBYTEK KNY

Nabízíme levný nábytek - mix II. jakost z EU outlet.

Další firmy naleznete v katalogu firem