Společnost TOP OFFICE se představuje

Brněnská společnost fungující pod značkou TOP OFFICE se zabývá celkovým řešením interiérů. Nabízí kvalitní nábytek zahraničních dodavatelů, který se hodí do administrativních, kancelářských i obytných prostorů. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Brně, přičemž své zastoupení má firma i v Praze a Ostravě. Ve všech třech městech lze navštívit vzorové prodejny, ve kterých je nabízený nábytek zakomponovaný do interiérových instalací.

Společnost TOP OFFICE poskytuje služby v oblasti návrhů a zařizování interiérů s kompletním servisem. Zákazníci mohou využít možnosti konzultace s firemními architekty, kteří zdarma vytvoří možné návrhy pracovního i obytného prostoru. Odborné poradenství zahrnuje proces od rozvržení místností a jejich účelu přes barevné řešení jednotlivých pokojů či kanceláří až po zpracování interiérových doplňků.

Při zájmu o služby společnosti TOP OFFICE bude mít zákazník k dispozici osobního poradce, se kterým se bude moci domluvit i na konkrétních smluvních a cenových podmínkách. Poradce bude mít na starost veškerý poskytovaný servis od objednávky zboží až po dopravu a montáž nábytku na smluveném místě. V případě, že si netypicky uspořádaný interiér vyžádá speciální přístup, nabízí TOP OFFICE i nábytek na míru.

V prodejnách společnosti najdete sortiment související s vybavením kanceláří a bytů. Špičkoví zahraniční dodavatelé jsou zárukou kvality, pohodlí i skvěle vypadajícího designu. Mezi ty nejvýraznější značky se řadí TIME OFFICE, což je italský výrobce kvalitního a dostupného kancelářského nábytku. Vysoce reprezentativní vybavení s vytříbeným italským designem nabízí i společnost IVM OFFICE. Značka MOVING zastupuje výrazné interiérové solitéry v podobě křesel a židlí italského původu. Korejská společnost SIDIZ se specializuje na vývoj kancelářských křesel, za jejichž originální konstrukci a design sbírá ceny po celém světě. Jedno z mála evropských zastoupení má korejská značka zásluhou společnosti TOP OFFICE právě v České republice. Anglická společnost KAB/Seating vyrábějící kancelářská křesla se snaží vyvíjet produkty pro nepřetržitý či náročný pracovní provoz. Nábytkářská firma BoConcept z Dánska nabízí zákazníkům širokou škálu výrobků pro dům i kancelář.

Kancelář

Díky svým dodavatelům může společnost TOP OFFICE nabízet prvotřídní nábytek a související doplňkové služby, s jejichž pomocí si vytvoříte moderní a pohodlné místo pro práci či bydlení.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Czech Interior Style s.r.o.

Nabízíme kancelářský, reprezentativní, společenský nábytek a vybavení.

Další firmy naleznete v katalogu firem