První dojem udělá firma stylovou recepcí

Může to působit jako malicherný detail celého provozu Vašich kanceláří, ale recepce hraje důležitou roli při prvním kontaktu s novým klientem. Recepce mohou fungovat v rámci každé společnosti nebo jsou součástí kancelářských komplexů, kde sídlí více firem najednou. Jejich hlavním úkolem je zorientovat a informovat klienty dle jejich potřeb.

 

Reprezentační složka

Vhodný prostor pro zřízení recepce bychom měli volit na základě dispozic samotných kanceláří. Protože je recepce většinou tím úplně prvním, co příchozí vidí, je třeba nepodcenit její zařízení. Vzhled a činnost recepce by měli odrážet podstatu celé organizace. Stejně jako budete vybírat pověřené pracovníky recepce, věnujte pozornost i designu, nábytku a doplňkům. Pokud bude na recepci vládnout pořádek, bude to pro Vašeho klienta dobré znamení.

 

 

Nezapomeňte na pohodlí

Přestože není recepce typickým kancelářským prostorem, uvědomte si, že je součástí sítě pracovních prostor Vašich zaměstnanců. Měla by tedy pro své uživatele plnit především funkci zázemí. Pokud to bude v možnostech Vaší společnosti, určitě nezapomeňte na soukromou zónu pro zaměstnance recepce, která by k ní z praktického hlediska měla přiléhat. Samotné vybavení by mělo zahrnovat kvalitní multifunkční kancelářské křeslo, dostatečnou pracovní plochu a úložné prostory.

 

 

Vše pro klienta

K druhým nejčastějším uživatelům firemní recepce budou patřit zákazníci firmy. Postarejte se proto i o jejich komfort. Má-li být součástí vstupu do společnosti recepce i klidová zóna pro klienty, musíte pro ně vytvořit dostatečné zázemí. Mimo nábytku pro recepci proto pořiďte i vybavení veřejných prostor jako jsou konferenční stoly, křesla a židle.

 

 

Vizitka firmy

Přes všechny výše zmíněné praktické funkce se při výběru vhodné recepce řiďte i vkusem. Stylový design by měl firemní interiéry řešit komplexně. Recepce jako veřejný prostor má v tomto ohledu nejvyšší důležitost.

Zdroj úvodní fotografie: Wikimedia.org

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

LD SEATING

Naše firma se specializuje na sedací nábytek, především kancelářský. Poskytujeme kvalitní a spolehlivé produkty a servis.

Další firmy naleznete v katalogu firem