V práci jako doma? V kanceláři jako na zahradě!

Venku svítí slunko, obloha je bez mráčku a Vy sedíte v práci. Za oknem zpívají ptáci a Vy, nehledě na to, jak moc Vás práce normálně baví, musíte uvažovat o tom, o kolik příjemnější by bylo strávit tento den někde pod širým nebem. Kdo ví, jak dlouho pěkné počasí vydrží, podzim je v plném proudu a nástup pochmurných rán zahalených šedí je více než pravděpodobný.

S tím, jak se dostat ven do přírody během pracovní doby, Vám bohužel neporadíme. Můžeme Vám ale pomoci dostat alespoň část přírody k Vám do kanceláře.

Kancelářská křesla

Pinko – Decoland


Jak? Recept je jednoduchý. Nejvíce záleží na prostoru, ve kterém je vaše pracoviště umístěné. Pokud pracujete v klidné ulici se stromořadím, není nic příjemnějšího než otevřít svůj prostor prostřednictvím skleněné stěny nebo velkého okna. Svou kancelář tak nejen obohatíte výhledem na své okolí, ale rovněž ji nezanedbatelně opticky zvětšíte.
Pokud jste městský typ a rádi se nacházíte vprostřed dění, neváhejte a dopřejte si výhled i do rušnějšího prostředí příjemné ulice.

Kancelář

Kancelářský nábytek symbol – Top Office

Potřebné soukromí Vám zachovají zastiňovací rolety, které k Vám propustí dostatek světla a minimum zvědavých pohledů. Krom toho dodají prostoru kolem Vás originální vzhled a styl. U firmy Velux si můžete vybrat z celé škály barev a vzorů rolet vyrobených z nečistotám odolávajících tkanin.

Rolety

Zastiňovací rolety Velux

Chcete spojit funkčnost s dekorativností? Elegantním doplňkem moderního interiéru jsou plisované rolety Velux umožňující citlivou regulaci světla a stínu.
Proč nezvolit přírodní motiv?

Vzorky barev

Plisovaná rolety Velux – výběr barev

Jestli se Vaše pracovna nachází v podkrovní místnosti, přibližte si nebe střešními okny. Sledovat přímo nad sebou bouřku a přitom zůstav v suchu je nezapomenutelný zážitek!

Pracujete na rušné ulici nebo v kanceláři s nudným výhledem bez jediné zelené plochy, která by přitáhla Vaše oči? Nevadí, zabydlete svou kancelář zelenými rostlinami.

Zelený kout se dá vybudovat v jakémkoli prostředí. Na okno postavte pár květináčů, pod okno pohovku v příhodné barvě a vytvořte si tak příjemný prostor pro oddych a pro návštěvy.

Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek N.YORK – JENA-nábytek

Pokud možno se vyvarujte umělých květin, ta trocha péče o živé se vyplatí. Okysličují vzduch, který dýcháte, provoní Vaše okolí a osvěží Váš zrak i mysl. Navíc se, na rozdíl od umělých květin, s časem mění a rostou. Neznudí Vás tedy. Potřebných pět minut na zalití a otrhání zvadlých lístků si během dne určitě najdete. Proč se spokojovat s náhražkami, když to není potřeba?

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek Syriusz

TIP: Navštivte showroom TOP OFFICE v Brně. Představení moderního kancelářského nábytku v Brně (kancelářské židle, nábytek, křesla).

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

SAIDL seating, s.r.o.

Nabízíme nábytek kancelářský, hotelový, zahradní, školní, bytový a sedací.

Další firmy naleznete v katalogu firem