Nalaďte se na retro vlnu

Přestože je kancelář oficiálním prostorem, můžete si ji díky doplňkům a drobnostem upravit dle vlastního vkusu. Pokud patříte k obdivovatelům a milovníkům designu z druhé poloviny 20. století, zpozorněte! Přinášíme Vám další díl seriálu Tipy k nákupu – tentokrát Vám poradíme s pořizováním kancelářského vybavení v retro stylu.

Hravé stolování

Cena: 6 300 Kč

Toužíte-li po univerzálním retro kousku do Vaší kanceláře, zamyslete se nad sadou tří variabilních stolků. Tomuto typu nábytku se říká hnízdové stolky, které pohodlně vyřeší potíže s prostorem a zároveň svým designem ozdobí Váš pracovní prostor. Tři stolky různých velikostí se do sebe dají zasunout a díky tomu nijak opticky nezmenší kancelář. Sadu odkládacích stolků prodává BoConcept, prodává Decoland.

hnízdový stolek
Stojan na noviny Florence

Pro volné chvíle

Cena: na dotaz

Chromovaný povrch je dalším typickým prvkem designu, který dnes řadíme k retro stylu. Stojan na noviny Florence od italského výrobce COM.P.AR je příkladem jednoduché elegance. Ohýbaný chromovaný podstavec je spojen nosičem na noviny ve stylu imitace kůže.
Stojan na noviny prodává Decoland.

Původní, ale šik

Cena: 2 897 Kč

Pakliže patříte k vyznavačům stylu vintage, čili nábytku a doplňků ze začátku minulého století, bude se Vám jistě líbit knihovna Kent. Masivní čtyřpolicový systém bude patřit k tradičnějším kouskům ve Vaší kanceláři. Klasický styl knihovny působí důstojně a formálně. Tento a další vintage kousky najdete v sortimentu prodejce Jena-nábytek.

Vintage knihovna
Stolní lampa Work

Vzpomínka na staré časy

Cena: 3 180 Kč

Mechově zelený kov již svou barvou připomíná sedmdesátá léta a pro ně typické tvary. Díky své účelnosti a praktičnosti se mezi svítidly zachovala řada dávno osvědčených designů, kterými se můžete potěšit i dnes. Lampu Work nabízí společnost BoConcept, prodává Decoland.

Sezení v severském stylu

Cena: 25 990 Kč

U této rozkládací sedací soupravy oceníte nejen její vytříbený design, ale také funkčnost. V prostorné kanceláři bude pohovka vždy připravena pro usazení početnější návštěvy. Vzhled černé kůže bude ve Vaší pracovně působit vkusně a vytříbeně. Pohovku najdete v nabídce dánské společnosti BoConcept, prodává Decoland.

Rozkládací sedací souprava

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

PROGRESS INTERIOR (pobočka Chrudim IV)

Kuchyňské a bytové studio nabízí luxusní moderní kuchyně, dětský rostoucí nábytek, 3D návrhy, vizualizace, realizace interiérů. Dodáváme kuchyňský nábytek, linky, stoly, židle, obývací stěny, pokoje. Návrhy moderních obývacích pokojů a kuchyní.

Další firmy naleznete v katalogu firem