Levně a Luxusně – kancelářské stoly

Sháníte pracovní stůl do kanceláře a stále v široké nabídce českých prodejců nemáte jasno? Seriál Levně a luxusně Vám v tomto ohledu poskytne ten správný servis.
Dát raději přednost výhodnému nákupu nebo kvalitnímu designu? Naše tipy Vám usnadní hledání vhodného stolu do kanceláře. V tomto díle budete moci porovnat odlišné typy kancelářských stolů, jejich rozdílné ceny a parametry.
Při výběru nového stolu mějte šťastnou ruku!

LEVNĚ LUXUSNĚ
  Stůl s úschovným prostorem

Stůl Merkur

Stůl BoConcept

Psací stůl Merkur

Komplet světlého kancelářského nábytku je volně nastavitelný dle vašich potřeb. Stůl se skládá ze dvou menších stolků, pojízdného kontejneru a spojovacího rohu, s jehož pomocí bude sestava kancelářského stolu od společnosti Jena-nábytek kompletní.

Pracovní stůl s archivačními zásuvkami

Lehce přizpůsobitelná sestava stolu a dodatečného úschovného prostoru Vám bude imponovat nejen svou funkčností, ale i vypracovaným designem. Provedení v bílé barvě bude stylovým prvkem vaší kanceláře. Stůl prodává BoConcept, u nás Decoland.

Celková cena setu je 3 498 Kč Cena 31 850 Kč
  Stůl s prostorem na PC soustavu

Stůl BIU

Stůl BoConcept

Pracovní stůl BIU

Jednoduché linie a cenová dostupnost jsou dvě hlavní přednosti počítačového stolu od společnosti Jena-nábytek.

Stůl s PC vozíkem

Stůl z mořeného dubu je variabilnější variantou stolu se skříňkou na počítač. Vozík na PC je na kolečkách, takže ho můžete umístit kamkoli okolo. Oba kousky nábytku najdete v obchodech Decoland.

Stůl si můžete pořídit za 3 369 Kč Cena stolu je 12 430 Kč a vozík je k dostání za 11 370 Kč
 Velký stůl

Stůl BoConcept

Stůl CITY

Velký stůl

Stůl z mořeného dubu je inspirován dánským designem. Jeho velkorysé rozměry Vám poskytnou dostatečnou pracovní plochu pro jakékoli jednání. Stůl koupíte v prodejnách Decoland

Kancelářský stůl CITY

Velký pracovní stůl z managerské řady společnosti Top Office se vyznačuje moderním vzhledem a kvalitou materiálů. Stůl v barvě světlého dubu je doplněn o kovovou podnož.

Stůl seženete za 12 510 Kč Stůl je v nabídce za 19 440 Kč
Stůl se zásuvkami
Pracovní stůl RINGO Kancelářský stůl LOGO

Pracovní stůl RINGO

 Elegantní stůl se čtyřmi zásuvkami se Vám zalíbí na první pohled. Hned při tom druhém oceníte velmi výhodnou cenu, díky které si tento kancelářský stůl přímo zamilujete. Pracovní stůl najdete v obchodech Jena-nábytek.

Kancelářský stůl LOGO

 Luxusní stůl pro top managery bude skvělým základem pro Vaši práci. Vytříbený design téměř dvoumetrového stolu se stane centrálním prvkem kanceláře. Stůl i ostatní komponenty z řady LOGO najdete na webu společnosti Top Office.

Koupíte za 3 784 Kč Cena je 40 710 Kč
  Stůl s policemi
Stůl JENA Pracovna BoConcept

Počítačový stůl

Kancelářský stůl firmy Jena-nábytek je opatřen úložným prostorem pro PC sestavu a další pracovní dokumenty, které potřebujete mít stále po ruce.

Pracovna

Stůl z ořechové dýhy nezabere zbytečně moc pracovního prostoru. Naopak Vám poskytne další místo k uložení dokumentů. Stůl prodává Decoland.

Stůl je k dostání za 2 294 Kč Koupíte za 23 320 Kč

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

NÁBYTEK KNY

Nabízíme levný nábytek - mix II. jakost z EU outlet.

Další firmy naleznete v katalogu firem