Vybavte si kancelář ve veselých barvách a zažeňte podzimní chmury

Venku začal podzim a s ním přicházejí i pošmourné deštivé dny, kdy by člověk nejraději nevytáhl paty z domu, zachumlal se do deky a relaxoval. Práce však bohužel nepočká, a tak nezbývá nic jiného než zmobilizovat síly a překonat se. Energii k práci vám dodají i optimistické barvy. Vybavte si kancelář nábytkem v barvách slunce a rázem bude svět veselejší! A pokud přece jenom upřednostňujete kancelářský nábytek v tlumenějších a „serioznějších“ barvách, stejnou službu vám prokáží i žluté či oranžové interiérové doplňky. Podle psychologie barev navíc žlutá a oranžová povzbuzují myšlení a kreativitu, což při práci jistě oceníte. Přinášíme vám pár „oranžových tipů“ pro inspiraci…

Zazařte v oranžovém křesle!

Cena: 1 799 Kč

Toto luxusní kancelářské křeslo vám nejen zvedne náladu, ale také s veselou barvou za zády v něm budete zářit i vy!
Koupíte ho v JENA-nábytku – nyní za skvělou cenu 1 799 Kč.

Optimisticky na dokumenty

Cena: 4 465 Kč

Komoda se třemi zásuvkami se hodí převážně do moderně vybavené kanceláře. Tip: Uložte do šuplíků méně oblíbené dokumenty, jako například faktury, které ještě musíte zaplatit – hned se na ně budete dívat optimističtěji! Komodu prodává JENA-nábytek.

Ten čas ale letí…

Cena: 2660 Kč

Ať již se vám čas vleče, nebo naopak letí, na těchto hodinách je ho radost sledovat. Designové hodiny dánské značky BoConcept u nás prodává Decoland.

Posviťte si na práci!

Cena: 1 754 Kč

V deštivých dnech, kdy není dostatek přirozeného světla, jistě oceníte kvalitní stolní svítidlo. Lampa Dalu je skutečným designovým kouskem – přestože je inspirovaná svítidlem z šedesátých let, působí velmi moderním dojmem.
Kromě oranžové je v dostání i v červené, bílé a černé barvě.
K dostání je v eshopu společnosti Top Office.

Doplněk, který i zahřeje

Cena: na dotaz

Tento koš je sice primárně určen na prádlo, proč byste ho ale nemohli využít i v kanceláři – například na papír? Je vyrobený z plsti, takže pohled na něj vás nejen nabije energií, ale i vyvolá představu tepla.

Koš pochází z dílny BoConcept, u nás k dostání v prodejnách Decoland.

Voňavá dávka energie

Cena: na dotaz

Chybí-li vám na podzim energie a neustále máte špatnou náladu, zkuste provonět svou kancelář interiérovým parfémem s vůní citrónové trávy, grepu či cedru od předního italského výrobce Millefiori Milano.
Vůně i designové difuzéry v mnoha stylech a barvách koupíte v prodejnách Decoland.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

PROGRESS INTERIOR (pobočka Chrudim IV)

Kuchyňské a bytové studio nabízí luxusní moderní kuchyně, dětský rostoucí nábytek, 3D návrhy, vizualizace, realizace interiérů. Dodáváme kuchyňský nábytek, linky, stoly, židle, obývací stěny, pokoje. Návrhy moderních obývacích pokojů a kuchyní.

Další firmy naleznete v katalogu firem