Kancelář pro moderní ženu

V případě, že vlastníte kancelář a chcete si ji zařídit v moderním stylu s dávkou dámské elegance, je třeba soustředit se na detaily. Ženský vkus se může na interiéru kanceláře velmi výrazně odrazit a poté už nebude mít nikdo pochyby, kdo v ní pracuje. Naše tipy vám dokáží, že kancelářské vybavení může být plnohodnotné po stránce funkční i estetické. Vybrané zboží se vyznačuje kvalitním designem, který vám z příjemní práci a vaše návštěvy upoutá na první pohled.


Pohodlné a vkusné sezení

Cena: 25 008 Kč

Středem každé kanceláře je pracovní místo, kde se nyní můžete doslova zabydlet s křeslem od italského výrobce MOVING. Moderní design a jednoduché křivky křesla Cardinale budou neocenitelnou součástí kanceláře každé vytížené ženy. K dostání je v eshopu společnosti Top Office.

Kancelářské křeslo

Váza

Živá voda na váš stůl

Cena: 1550 Kč

Ženy milují čerstvé květiny a není důvod si je nepřinést i do práce. Připravte svou kancelář na řezané květy, které oživí prostor. Váza z šedého skla bude skvělým doplňkem každého moderního interiéru. Kapka zalitá v dně vázy vám navíc bude i v zimních měsících připomínat pohyblivou vodní hladinu a květiny, které si do ní s příchodem jara opět dáte.
Vázu od dánské značky BoConcept můžete koupit v obchodech Decoland.

Formální elegance

Cena: 7 645 Kč

V žádné kanceláři nesmí chybět úložné prostory na složky a další kancelářské potřeby. Moderní žena, která dbá na řád a pořádek na svém pracovišti si může dovolit pořídit částečně prosklenou vitrínu, v jejíž vrchní části může vystavit reprezentativní firemní předměty či odbornou literaturu. Vitrínu prodává Jena-nábytek.

Vitrína

Stolní lampa


Ještě více světla

Cena: 5 505 Kč

Pro podvečerní práci je nejlepší dopřát si dostatek světla. Stolní lampa s designem z roku 1987 ozdobí prostor kanceláře, dodá vám novou energii a především splní svou hlavní funkci zdroje světla. Lampu od značky ARTEMIDEDE najdete v eshopu společnosti Top Office.

Tvarujte svou kancelář

Cena: na dotaz

Odstraňte ze své kanceláře monotónní prvky a pořiďte si konferenční stolek s nepravidelnými tvary od společnosti COM.P.AR. S ohledem na jeho tvar bude vynikajícím místem pro neformální rozhovory. Sortiment italské značky zahrnuje stoly a židle a je k dostání v obchodech Decoland.

Konferenční stůl

Police

Na první pohled

Cena: 7 790 Kč

Stěny kanceláře můžete doplnit neobvyklými policemi, které by mohly být prostorem pro vaše oblíbené věci. Vystavit si tam můžete dárek od dětí, milovanou knihu nebo něco, co se příliš nehodí na pracovní stůl. Moderní police značky BoConcept najdete v obchodech Decoland.

 

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

PEŠKA - židle a křesla, s.r.o.

Vyrábíme židle, křesla a kancelářské židle.

Další firmy naleznete v katalogu firem