Kam s ním aneb úschova oblečení ve vaší kanceláři

Máte v nové kanceláři vše, co potřebujete k práci, a myslíte si, že jste s vybavováním nového prostoru hotovi? Rozhlédněte se pozorněji. Nechybí Vám ještě něco?

Vybavení každé kanceláře obsahuje nábytek pro zaměstnance a úložné prostory na dokumenty a další pracovní potřeby. Je třeba nezapomínat na další funkce, které by měla kancelář splňovat. Vy jako představitel firmy byste měli i po celém dni stráveném v práci vypadat, jako byste se zrovna čistě oblékli. Máme pro Vás jednoduché řešení. Pořiďte si do kanceláře elegantní, ale nenápadnou šatní skříň a další doplňky pro Vaše oděvy.

Šatní skříň ColinŠatní skříň Colin

Jaká skříň, takový manager

Úschovný prostor na osobní věci je vhodný hned z několika důvodů. Můžete zde mít uložené věci, které využijete ve chvíli, kdy zatoužíte po větším pohodlí. Do šatní skříně v kanceláři můžete uschovat obuv, ve které byste si na pracovní schůzku netroufli, ale pod stolem nikoho neurazí a vy se budete cítit skvěle. Dále si sem určitě připravte náhradní oblek či kostýmek a několik čistých košil. Nezapomeňte na kravaty a dámy zase na zásobu punčoch. Stylové šatní skříně najdete například v obchodech značky JENA-nábytek.

Skříň FOXS82Skříň FOXS82

Němý sluha jako skvělý doplněk

Dalším prvkem, který by ve Vaší kanceláři neměl chybět, je klasický věšák. Nespoléhejte se ale na nevkusné háčky ve zdi. Vybírejte ze stojacích věšáků, které  dostatečně plní svou funkci. Interiérový design navíc nezapomíná ani na ně. V široké nabídce nábytkářských firem si jistě vyberete ten správný kousek, kterým můžete lehce oživit kancelářský prostor. Věšák může být určen výhradně pro oděvy návštěv, ale můžete ho využít i jako nouzové řešení místo skříně. Na ramínku bude Vašemu obleku dobře i na věšáku. Konkrétní kousky můžete vybírat například z nabídky italské společnosti COM.P.AR. Ta nabízí hravé tvary a barvy věšáků Kari, Honey nebo Shark.

Věšák SHARKVěšák SHARK

Boty jako ze škatulky

Už na začátku jsme se zmínili o tom, že mimo oděvů je dobré mít v zásobě i náhradní obuv. Protože by Vaše kancelář měla fungovat jako zázemí na pracovišti, měli byste si najít prostor nejen pro pohodlné pracovní boty, ale i elegantní a formální obuv. Myslete raději hned na několik párů. Jak známo, dámy jsou v otázce obuvi o dost náročnější, a proto by v kanceláři jistě uvítaly menší botník, do kterého by se jim všechny páry skvěle vešly. Malé botníky najdete v obchodech Jena-nábytek, kde nabízí například vzor Cremona.

Botník Cremona PlusBotník Cremona Plus

Botník Vis a VisBotník Vis a Vis

Voda nemá šanci

Poslední doplněk, který Vám umožní být za všech situací elegantní a reprezentativní, je držák na deštníky. Tato maličkost je nepostradatelnou součástí v podstatě každého interiéru. Nechcete přece ve své kanceláři zakopávat o rozložené deštníky. V několika barevných verzích seženete originální stojan na deštníky Ombo v obchodech Decoland.

Stojan na deštníky OmboStojan na deštníky Ombo

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

MANUTAN s.r.o.

Specializovaný obchod a e-shop s komplexní nabídkou vybavení firem, skladů, kanceláří a dílen. Dodávka do 24 hodin. Doprava zdarma. Záruka 10 let.

Další firmy naleznete v katalogu firem