JENA-nábytek v soutěži Obchodník roku 2011

Rok utekl jako voda a v pondělí 28. listopadu 2011 byl zahájen již 9. ročník soutěže GE Money Bank Obchodník roku 2011. Až do 29. února 2012 mohou zákazníci hlasovat pro svého nejoblíbenějšího obchodníka.

„Naše společnost se v loňském ročníku ucházela o titul „Obchodník roku“ poprvé. Přestože jsme nezískali ocenění nejvyšší, tak obrovské množství hlasů, které jsme v soutěži obdrželi, nás ještě více motivovalo, abychom mohli znovu zabojovat v anketě i letos,“ potvrdila účast ve společnosti JENA-nábytek v soutěži Kateřina Hrbáčková, manažerka internetového marketingu.

Rok 2011 byl pro JENA-nábytek více než úspěšný a nabitý novými událostmi – otevření tří nových prodejen v Brně, Olomouci a Ostravě, rozšíření sortimentu na všech prodejnách, výrazné posílení on-line prodeje a nabídka nových služeb zákazníkům.

JENA-nábytek neustále posiluje svou pozici na trhu a stává se předním českým prodejcem nábytku v České republice.  Důkazem je i cenné umístění v prestižní soutěži „Prodejna roku“, které se účastnilo přes čtyři stovky českých prodejen a kde se na 5. místě umístila  prodejna v Českých Budějovicích.

„Vážíme si veškerých ocenění, kterých se nám dostane. Je to pro nás další motivace pro neustálé zlepšování naší nabídky. Vážíme si hlasů našich zákazníků, kteří nám v soutěži Obchodník roku dávají najevo, že nám fandí, že u nás rádi nakupují a rádi se k nám na naše prodejny či k nákupu na eshopu vrací. Proto předem všem zákazníkům, kteří nám v soutěži pošlou hlas, děkujeme a věříme, že jejich důvěru nezklameme ani v dalších letech. Jen díky zpětné vazby od našich zákazníků se můžeme posunovat dále a být stále lepší,“ dodala k soutěži Kateřina Hrbáčková.

——————————–

Jak můžete hlasovat pro JENA-nábytek?
Oproti loňskému ročníku se změnil způsob hlasování pro veřejnost., Cílem je zvýšit transparentnost a důvěryhodnost výsledků celé soutěže. Hlasovat lze pouze jedenkrát přes hlasovací formulář a pouze jedenkrát zasláním SMS.

Zapojit se do hlasování můžete přes internet, a to prostřednictvím hlasovacího formuláře, kde v 9. kategorii ‚Prodejce nábytku roku 2011‘ můžete dát svůj hlas společnosti JENA-nábytek. Své šance na výhru můžete zvýšit i hlasovací SMS zprávou ve tvaru OR JENA NABYTEK, kterou stačí odeslat na telefonní číslo 724 576 767. (Cena SMS je určena dle platného tarifu operátora pro SMS do sítě Telefónica Czech Republic, a.s.) Více informací je  k dispozici na www.obchodnik-roku.cz.


Co můžete vyhrát?
Vedle průběžných cen, losovaných mezi hlasujícími každý týden, je ve hře hlavní cena, platební karta GE Money Bank s věrnostním programem bene+ a 100 000 Kč. Seznam cen, které na účastníky hlasování čekají v jednotlivých týdnech, je k dispozici  na www.obchodnik-roku.cz