JENA-nábytek

Potřebujete si zařídit pracovnu nebo celý byt? Chcete si vybrané zboží důkladně prohlédnout a nechat si poradit? Zajímáte se o trendy a máte rádi změnu? Požadujete kvalitu, ale Vaše finanční zdroje zdaleka nejsou neomezené? Zkuste to v JENA-nábytku.

Kancelářský nábytek ElippeKancelářský nábytek Elippe

„Dlouhodobě spolupracujeme s předními českými i evropskými výrobci nábytku a dbáme na vysokou kvalitu našeho zboží, které nabízíme za cenu pro naše zákazníky víc než přijatelnou. Zajímáme se o nové trendy a na základě přání zákazníků neustále rozšiřujeme a obměňujeme sortiment v nabídce tak, abychom uspokojili náročné milovníky moderního stylu i zastánce a obdivovatele klasiky.“

Těmito slovy zdůvodňuje manažerka internetového marketingu Kateřina Hrbáčová stále rostoucí popularitu společnosti mezi českými zákazníky. Důvodů, proč se po novém nábytku porozhlédnout v eshopu nebo kamenných prodejnách právě společnosti JENA-nábytek, je ale více.

Společnost začínala roku 1999 se dvěma prodejnami, v Praze a v Brně. Roku 2007 obsloužila svého milióntého zákazníka a v současnosti patří mezi přední prodejce nábytku v České republice. Letos byla zařazena do hlasování prestižní zákaznické ankety Obchodník roku 2010 v kategorii „Prodejce nábytku“. A důvody úspěchu?

JENA kombinuje kvalitní produkci a neustále se rozšiřující nabídku s příkladnou péčí o zákazníka a cenovou únosností.

Kancelářský nábytek Tip-top

Kancelářský nábytek Tip-top a Sorrento

Kancelářský nábytek Sorrento

Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu a možnosti poradit se s ochotnými a školenými prodejci, můžete během celého týdne zajít do některé z moderních a elegantních prodejen v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích nebo Olomouci. Počet prodejen se přitom neustále rozšiřuje, jen během tohoto roku byly otevřeny nové prodejny v Brně (v OC Futurum Brno), v Ostravě (NP Futurum Ostrava) a v Olomouci (NP Park Haná).

Pro Vaše děti je v každé prodejně připraven dětský koutek, takže se můžete v klidu věnovat výběru nábytku a bytových doplňků. Samozřejmostí je bezhotovostní platba (JENA přijímá platební karty VISA, MasterCard, Maestro, Yes a OK) a doprava nákupu až domů s veškerým servisem, včetně montáže za příznivé ceny.

Nákup ale také můžete dokončit až po důkladném promyšlení z domova přes eshop, který je 24 hodin denně k dispozici i na facebooku.

JENA staví svou politiku na cenové dostupnosti.
Krom pravidelně vyhlašovaných soutěží o hodnotné ceny (aktuálně máte možnost vyhrát kancelářské křeslo VIRE) můžete využít některého z častých výprodejů, které typicky snižují cenu o 20 %.

Pro pravidelné zákazníky kamenných prodejen je tu věrnostní karta garantující slevu až 10% na každý další nákup. Karta není vázána na Vaše jméno, takže ji můžete použít nejen Vy sami, ale také Vaši přátelé.

JENA garantuje nejnižší ceny v České republice, pokud najdete v kamenné prodejně jiné tuzemské společnosti identický produkt za nižší cenu, JENA Vám od jeho ceny odečte dalších 5%. Nabídka platí i čtrnáct dní od nákupu.

V případě, že nemáte dostatek hotovosti na nákup, prodejci Vám zařídí spotřebitelský úvěr přímo na prodejnách nebo během Vaší objednávky na eshopu.

Obývací stěna BoraObývací stěna Bora

Pro další informace a podněty navštivte webové stránky společnosti www.jena-nabytek.cz.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

SPACE PLAN, spol. s r.o.

Připravíme pro vás návrh a realizace interierů kanceláří. Jsme specialisté na fit-out a tvoříme pracovní prostory, do kterých se lidé rádi vracejí.

Další firmy naleznete v katalogu firem