Jak na dokumenty …

Uchovávání oficiální firemní dokumentace je jednou z důležitých funkcí kanceláře. Její vybavení by proto mělo být uzpůsobeno k ukládání písemností a jejich organizaci. Úložné systémy by měly být přehledné, abyste se v nich snadno zorientovali a vždy našli to, co hledáte. Pojďte se s námi podívat, jakými různými způsoby můžete uchovávat své listiny a další doklady.

Vše na jednom stole

Pokud nepotřebujete v kanceláři uskladnit celou firemní kartotéku, vystačíte si se samostatnými archivačními boxy. Ležaté přihrádky můžete vršit na sebe a vytvořit si tak přehledný systém na ukládání jednotlivých listin. Pro obsáhlejší dokumenty či katalogy můžete zvolit stojany, které zase můžete poskládat vedle sebe. Tyto drobné úložné systémy se Vám vejdou na pracovní stůl, takže budete mít důležité listiny stále po ruce. Většina druhů šanonů se navíc vyrábí z plastu, takže je budete moci snadno přemisťovat dle potřeby.

Stojan na dokumentyStojan na dokumenty Cubo

Na oko

V případě, že ve své kanceláři uchováváte i dokumentaci, se kterou pravidelně nepracujete, můžete zvolit i jiný způsob archivace. V současné době je velice populární používání krabic a boxů přímo určených na dokumenty. Krabice se vyrábí i v sadách a různých velikostech, takže je můžete vyskládat do polic nebo na skříň v kanceláři. Úložné boxy se navíc prodávají v různých barevných kombinacích, se kterými se Vám jistě podaří oživit pracovnu!

Krabice na dokumenty Odkládací krabice BoConcept, prodává Decoland

Neformální přístup

Posledním tipem k uložení písemností jsou koše, které jsou určeny na pevnější vazby dokumentů. Jde o jednu z moderních variant uskladnění pracovních dokladů. Koše se například vyrábí z plstě v několika barevných variantách a s jejich pomocí budete moci svou kancelář o trochu více zútulnit.

Koš na časopisyKoš na časopisy BoConcept, prodává Decoland

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

NÁBYTEK KNY

Nabízíme levný nábytek - mix II. jakost z EU outlet.

Další firmy naleznete v katalogu firem