Interiér čirý jako sklo

Přestože byly české podmínky pro výrobu skla víc než příhodné, celá řada obytných i pracovních interiérů o tom dodnes nevypovídá. Přitom sklo je velmi vhodný materiál, který lze využít na výrobu téměř všechny typy nábytku. Skleněné interiérové prvky přitom v kancelářích působí velice příjemným a reprezentativním dojmem. Pojďte se s námi podívat na vybrané designové kousky, které uvádíme v rámci seriálu Tipy k nákupu.

Čistá elegance

Cena: 9 780 Kč

Pro posezení při pracovní pauze se skvěle hodí jednoduchý konferenční stolek. Tento skleněný kousek udělá z Vaší kanceláře odlehčené a vzdušné místo na práci. Péče o skleněný povrch zajistí neustálou průzračnost stolku, který je vyroben z jednoho skleněného plátu. Konferenční stolek značky BoConcept prodává u nás Decoland.

Lampa Symi

Skleněná záře

Cena: na dotaz

Pokud chcete svou kancelář dobře osvětlit, nepotřebujete k tomu nutně zářivky. Zaměřte se při výběru na tradiční typy stropních svítidel jakými jsou lustry. Dánská značka Frandsen jich má ve své nabídce velkou řadu. My doporučujeme oválné skleněné svítidlo Symi v barvě bílého opálu. Designový lustr prodává Decoland.

Spolehlivé sklo

Cena: na dotaz

Díky poloskleněné knihovně Biblo budete mít šanci se přesvědčit, že sklo nepatří pouze mezi dekorační materiály. Tato knihovna má chromovaný stojan, ale nosné police jsou z černého, červeného nebo béžového bezpečnostního skla. Knihovnu nabízí Decoland.

Váza BoConcpet

Fialová inspirace

Cena: 990 Kč

Pokud si z praktických důvodů nemůžete dovolit umístit do kanceláře větší skleněný solitér, sáhněte alespoň po skleněných interiérových doplňcích. Jednou z možností mohou být skleněné vázy, mísy či různé sošky, které Vaši kancelář ozdobí a rozzáří. Barevné sklo je další variantou, jak odlišit Vaši pracovnu od řady dalších. Vázu z fialového skla značky BoConcept prodává Decoland.

Velký malý stůl

Cena: na dotaz

Myslíte si, že by se do Vaší kanceláře velký stůl nevešel? Ten skleněný ano! Rozměrný a reprezentativní kancelářský stůl patří do pracovny každého managera. Největší výhodou takového stolu je jeho čirost, která bude mít z optického hlediska pozitivní účinek na prostředí malých místností. Z hlediska interiérového designu navíc půjde o velice stylový prvek, který bude dominovat Vaší kanceláři. Skleněný stůl Azimut prodává Decoland.

Kancelářský stůl Azimut
Židle SCAB Design

Vzdušné posezení

Cena: na dotaz

Sedací nábytek je jeden z mála typů interiérového vybavení, který z praktických důvodů nelze vyrobit ze skla. Dnešní doba nám ovšem umožňuje si tento dojem navodit i jinak. Průhledné židle se vyrábí z plastu a mají vystuženou konstrukci. My Vám doporučujeme židli z produkce italské značky SCAB Design. Sortiment této společnosti naleznete v obchodech Decoland.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Artspect, a.s.

Výroba nábytku, společnost s působností v pěti zemích Evropy. Výroba nábytku na kompletní vybavení interiéru bytu i kanceláře. Vyrábíme na moderních počítačem řízených strojích. Držitel ISO 9001 a 14001.

Další firmy naleznete v katalogu firem