Dopřejte si komfort kanceláře na míru

Při zařizování sídla nové společnosti nebo stěhování již zavedené firmy by vedení nemělo podcenit význam kancelářských interiérů. Samostatný podnikatel i velká organizace by si měli uvědomit, že pracovní prostředí má velkou výpovědní hodnotu o společnosti a jejích zaměstnancích. Utváření kancelářských prostor by firma neměla ponechat náhodě a hned v počátku se obrátit na odborníky. Navrhováním osobitého prostředí se zabývá obor zvaný interiérový design.

První krok

Toužíte po tom, aby se filozofie Vaší společnosti odrážela i ve vybavení a designu vašich kanceláří? Oslovte odborníky v architektonickém studiu. Pracovny zaměstnanců i ostatní prostory sídla firmy mohou totiž zdůraznit hodnoty jako řád, spolehlivost, zodpovědnost či stabilita (banky, finanční společnosti) nebo naopak fantazii, tvůrčí schopnosti, dynamiku či pokrokovost (reklamní agentury, vývojářské firmy). Klient takto vyspělé organizace bude schopen ihned identifikovat základní principy společnosti. Přímá komunikace se zákazníkem bude zárukou skvělého prvního dojmu a následně i úspěchu Vaší společnosti.

Návrhy na míru

Interiéroví designéři v rámci práce na projektu akceptují význam lokality a nejbližšího okolí kanceláří. Důraz kladou na zohlednění samotné budovy a přilehlých staveb, které mohou být součástí rušného centra velkoměsta, klidné periferie, průmyslové či historické zástavby. I na tyto hlediska umí svými návrhy reagovat.
Pokud svěříte design pracovního prostředí odborníkům, můžete se těšit na komplexní řešení. Výsledek bude zahrnovat obecnější rovinu, jejíž součástí je funkčnost prostoru, důraz na firemní historii či nový kontext, ve kterém chce být Vaše společnost vnímána. Konkrétní koncepce se skládá z výběru a rozmístění materiálů, jednotlivých interiérových prvků, pracovních ploch, svítidel a objektů. Celý prostor a jeho barevnost nakonec sladí dekoratéři.

Nákres
Všestranná spokojenost

Pro Vaše zaměstnance bude kvalitně navržené pracovní prostředí plnit hned několik funkcí. V první řadě to bude důraz na prostor, bez kterého se žádná kancelář neobejde. Jde také o dobré zázemí, které bude dobře reprezentovat identitu a politiku společnosti. Kancelář navržená na míru navodí odpovídající atmosféru, ve které se bude její uživatel cítit dobře a příjemně. Celkový plán a návrh pracovních prostor může nabídnout i zkvalitnění organizace práce. V některých případech může jít o rozdělení rušných prostor pro samostatnou práci a jinde zase o sloučení do jednoho společného interiéru, který umožní pohodlnější komunikaci mezi Vašimi zaměstnanci. Podobné změny jistě rádi uvítáte.
Architekti a designéři udělají ze sídla firmy přiměřené a účelné prostředí, jenž svým pracovníkům nabídne pohodlné, bezpečné a zdravotně nezávadné místo k výkonu svých úkolů. Vhodně zvolené řešení kancelářských interiérů přispěje k vzájemnému sdílení firemních hodnot a společných principů.

Kancelář

Dvě služby v jednom

V dnešní době není neobvyklé, že služby spojené s návrhy interiérů poskytují i firmy, které se zabývají prodejem nábytku a designových doplňků. Mezi zástupce tohoto trendu patří v našem prostředí například společnost Decoland nebo Top Office. Obě tyto obchodní značky nabízí sortiment italských či skandinávských designových studií. Jejich architekti a návrháři mají možnost pracovat s kvalitními výrobky a vytvořit z vašich kanceláří moderní a nadčasové interiéry, které se stanou velice atraktivním pracovním prostředím.
Přistoupení k výběru architektonického studia či interiérového designéra je prvním krokem k úspěchu Vaší společnosti. Kvalitní a efektivní pracovní prostředí je jedním z pilířů dobrých vztahů mezi vedením a zaměstnanci firmy.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Mias OC spol. s r.o.

Vyrábíme kancelářský nábytek.

Další firmy naleznete v katalogu firem