DECOLAND – RADOST z bydlení, RADOST z luxusu, RADOST z jedinečnosti

„Naším krédem je nejít jen po povrchu, ale dát věcem kromě formy i obsah. Jinými slovy, neprodávat jen věšáky za co nejnižší cenu, ale vytvořit Vám osobitý životní prostor vhodný jen pro ty Vaše příběhy. Nezapomenutelné příběhy prožité s Vašimi nejbližšími v povznášejícím, oku lahodícím, detaily obohaceném prostoru.“

Miloslav Kolařík – jednatel

DecolandCílem interiérové společnosti Decoland je vytvoření domáckého prostoru splňujícího ty nejvyšší požadavky funkčních, kvalitativních a estetických měřítek. Decoland spolupracuje s profesionálními interiérovými designéry a dekoratéry a zaměřuje se na luxusní produkty předních světových výrobců, mezi něž patří Presotto, Valentini, Casa Design, Cattelan, Emmei, Modoluce, Alessi, kuchyně Scavolini a zcela nově také Ditre a Point.
Veškeré zboží si můžete prohlédnout v online katalogu Radost bydlet, jehož aktuální verze vychází vždy v září, nebo osobně v jedné ze dvou kamenných prodejen v Praze (www.decoland.cz/kontakt).
Sortiment BoConcept a.s., zastoupený mezi produkty Decolandu, najdete také ve značkových prodejnách v Praze, Brně a Ostravě.

DecolandRADOST pomáhat

Decoland poskytuje komplexní služby při výběru vhodného nábytku a bytových doplňků se zvláštním zřetelem k harmonii prostoru a kombinaci současných trendů s nadčasovostí. Chce své zákazníky inspirovat a pomoci jim vytvořit skutečný domov odpovídající jejich ideálům.Decoland
Pro upřesnění svých představ můžete využít poradenství zkušených profesionálů, kteří Vám na základě plánů Vašeho domu či bytu vytvoří projekt interiéru. Díky vizualizaci návrhu si můžete ověřit, jak bude Vámi preferovaný nábytek působit ve skutečnosti. Interiérový dekoratér Vám navrhne půvabné doplňky, které Vašemu domovu dodají nový švih a eleganci. Příjemnou vůni zajistí interiérové parfémy a esence Millefiori.

Samozřejmostí je maximální ohled na Vaše požadavky, montáž nábytku a poprodejní servis. Zajištěna je také ekologická likvidace starého nábytku podle pravidla „kus za kus“.

RADOST darovat

Chcete-li udělat radost svým blízkým, můžete jim darovat dárkový či svatební certifikát. Plánujete-li svatbu a zároveň nové bydlení, tým Decolandu spolu s Vámi sestaví svatební list obsahující zařízení Vašeho vysněného domova, aby měli svatebčané z čeho vybírat.

Pro věrné zákazníky jsou připraveny VIP benefity.

DecolandVeškeré podrobnosti a online katalogy ke stažení naleznete na www.decoland.cz.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

OFFICE-CENTRUM, s.r.o.

Servis a prodej kancelářské techniky - kopírovacích strojů, faxů, PC tiskáren, skartovacích strojů. Prodáváme spotřební materiál, kancelářský papír a potřeby. Dále prodáváme kancelářský nábytek a židle a klimatizační techniku.

Další firmy naleznete v katalogu firem