Ani po osmi hodinách nemusí být kancelářská židle peklem

Určitě to znáte. V pondělí přijdete do práce, posadíte se, urovnáte si věci na stole, narovnáte se, vyřídíte pár e-mailů, přesednete si, telefonujete, protáhnete se, začnete s papírováním, protáhnete si záda, pokračujete s papírováním, dáte si kávu, marně hledáte pohodlnou polohu na židli, další telefonáty, plánování schůzek, pak oběd, dokončujete papírování, promnete si spánky, protáhnete záda, těšíte se domů a sníte o masáži a ohleduplné rodině beroucí ohled na Vaši únavu, bolest zad a třeštící hlavu. V úterý to není o nic lepší a ve středu ráno se již nemůžete dočkat víkendu.

Únava z práce je vcelku nevyhnutelnou součástí života, bolest páteře a hlavy zapříčiněné nevhodným sezením už ale nikoliv. Uvědomujeme si, jaké divy dělá pracovní prostředí na výkon a uspokojení z práce. Vybíráme pracovní stůl tak, aby se na něj vešlo vše potřebné, a zabydlujeme své prostředí fotografiemi a drobnostmi, které máme rádi. Pak k němu přisuneme obyčejnou židli a nestačíme se divit. Protahování se a cvičení je důležité a pomáhá, správné sezení po dobu několika hodin na nesprávné židli je ale takřka nemožné.

Volba kancelářské židle, na níž trávíme dlouhé hodiny pracovního týdne, si zasluhuje značnou pozornost. Čas strávený výběrem se vbrzku a mnohonásobně vrátí. Pohodlné sezení prodlouží naši schopnost soustředění, omezí únavu a umožní nám cítit se v práci příjemně. Neopominutelné jsou pak důsledky na celkový zdravotní stav a přeneseně na celý život: kdo by o to stál, zničit si páteř, pořídit si pravidelné migrény a trávit čas místo zaslouženého odpočinku v čekárnách u lékaře, když se toho lze snadno vyvarovat?

 Kancelářská židle AronKancelářská židle Aron

Jak si tedy vybrat kancelářskou židli? Měla by být především funkční a pohodlná, umožňující vám sedět vzpřímeně a zamezit tak nepřirozenému zkroucení páteře. Písty pro individuální nastavení výšky sedáku a podpěrky na ruce ulevující svalstvu loktů, ramenou a šíje jsou dnes samozřejmostí. Dál už záleží na Vašich preferencích, jste-li příznivcem elegantní jednoduchosti a moderního designu, můžete sáhnout po osvědčených kancelářských židlích značky JENA-nábytek, na jejíchž webových stránkách naleznete široký sortiment výrobků.

Chcete-li si dopřát luxusní kancelářské křeslo z pravé kůže s vysokým opěrákem a oporou bederní páteře, v katalogu TopOffice si určitě vyberete.

A pokud stojíte o jedinečné designované produkty zvučných jmen, katalogy firmy Decoland rozšíří vaše představy o vybraném vkusu a eleganci.

Neslibujeme, že se přestanete těšit z práce domů, zaručujeme ale, že se domů nebudete vracet pouze přespat a léčit si bolest hlavy.

Křeslo Kab Seating

Křeslo KAB Seating EXECUTIVE

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

AP-SOFT JABLONEC, s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej širokého sortimentu kancelářských potřeb. Prodáváme kancelářské židle a křesla, rovněž kancelářský nábytek.

Další firmy naleznete v katalogu firem